Sorum var benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,957 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı benim cocuklarim benim derdim eltimi gerdi
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırdır canım
yok cocuga bakmiyosun ilgilenmiyosun hasta etmişsin bende sinirlendim sinirden gulerek madem öyle gelip bak dedim ben neden senin cocuguna bakiyorum diyo bana hani hem cocuk yapip hem kariyer yapacaktin yapta gorim diyo sinirimi bozdu benim demedigim şeyleri afedersiniz gotunden uydurup uydurup soyluyo 10 seneki seyi ısıtıp ısıtıp önume cikartiyo her zaman başkasinin yaninda bu ruken dengesizdir ne dedigini bilmiyo diyip duruyodu bugunde ben dedim o cok agar kelime nekadar sacma konuşuyosun dedim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
yok cocuga bakmiyosun ilgilenmiyosun hasta etmişsin bende sinirlendim sinirden gulerek madem öyle gelip bak dedim ben neden senin cocuguna bakiyorum diyo bana hani hem cocuk yapip hem kariyer yapacaktin yapta gorim diyo sinirimi bozdu benim demedigim şeyleri afedersiniz gotunden uydurup uydurup soyluyo 10 seneki seyi ısıtıp ısıtıp önume cikartiyo her zaman başkasinin yaninda bu ruken dengesizdir ne dedigini bilmiyo diyip duruyodu bugunde ben dedim o cok agar kelime nekadar sacma konuşuyosun dedim
Canım sen öyle cahil bi insanla niye muhatap oluyorsun ki senin kıskanıyor belli ki mecbur bir araya geleceksen de görmemezlikten duymamazlıktan gel kudursun 😂😂 sen niye canını sıkıyorsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence bu kadınla mesafeni koy canım. Benim de pek hoşlanmadığım eltilerim var mesafeliyim biriyle sadece bayramdan bayrama görüşüyoruz gibi bişey biriyle de yolda gördüğümde konuşuyorum anca biri yan tarafımda onlada ben mesafeli olmaya çalışıyorum ama kendisi gidip geliyor ama ben mesafeli duruyorum çok oturmaz o yüzden biriyle daha iyiydim diğerlerinden arada arar sorarız birbirimizi ama onunla da mesafe koymaya başlıyorum yavaş yavaş. Ben en baştan çok içli dışlı olmadım belki ondan böyleyizdir ama en güzeli böyle

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
bayram bayram yine sinirimi bozmayi başardilar sinir bozucu bir eltim var allah duşmanima böyle bir elti versin en buyuk beddua olur onun icin 🥶nefret ediyodum şimdi daha cok ediyorum
Gereksiz insanları hayatınızdan çıkarın çok hafifliyonuz elti gorumce kaynana gibi örnek

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
bayram bayram yine sinirimi bozmayi başardilar sinir bozucu bir eltim var allah duşmanima böyle bir elti versin en buyuk beddua olur onun icin 🥶nefret ediyodum şimdi daha cok ediyorum
Öyle gereksiz insanlar icin hiç canını sıkma takma kafana konuşun konuşun gidecek

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bide bana diyoki benimlr muhattap olma benim oldugum ortama girme bende guldum dedim senin yanina gelmessem gece uyku uyuyamam sanki aman aman cokta tın dedim evime gittim 15 dakika sonra kaynanam aramiş nerdesin neden böyle yapiyonuz bugun bayramdir gel aşaya dedim nejla yengw olda oldugu surece ben gelmicem o gitsin ben gelirim istemiyorum gelmek dedim gitmedim aşaya hiçte umrumda degil valla ama bayram bayram beni başkasinin icinde kucuk duşurmesi beni sorumsuz bir kadin gibi kötu göstermesi zoruma gitti

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
bide bana diyoki benimlr muhattap olma benim oldugum ortama girme bende guldum dedim senin yanina gelmessem gece uyku uyuyamam sanki aman aman cokta tın dedim evime gittim 15 dakika sonra kaynanam aramiş nerdesin neden böyle yapiyonuz bugun bayramdir gel aşaya dedim nejla yengw olda oldugu surece ben gelmicem o gitsin ben gelirim istemiyorum gelmek dedim gitmedim aşaya hiçte umrumda degil valla ama bayram bayram beni başkasinin icinde kucuk duşurmesi beni sorumsuz bir kadin gibi kötu göstermesi zoruma gitti
Canım sen gitmeseydin keşke onu kaçıttırsaydın ama hep iyi taraf üzülen oluyor maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.