Sorum var Benim cozemedigim bir durum…🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esinnnnesma tarafından oluşturulan Benim cozemedigim bir durum…🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 956 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim cozemedigim bir durum…🥹
Konbuyu başlatan Esinnnnesma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Esinnnnesma

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar, benim kasik agrim ates basmasi goguste sislik gibi belirtilerim var, ve benim regl donemine yaklassam bile goguste bu denli agri yasamazdim. Yani vucudumda bi durum oldugunu biliyorum. Daha sonra regl oldum ama normal tarihinden 1 1 bucuk hafta once . Ama hala kasik agrim gogsumde sislik halsizlik yorgunluk devam ediyo. Ne oldugunu anlayamiyorum boyle gebelik yasayan oldu mu veya enfeksiyon yasayan?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasil oluyo ki o, regl oldum dedim ya 3 gun surdu . Benim hic boyle olmazdi
Stres kaynaklı da olabilir canım ama hamile iken regl olan iki tanıdığım var . Sen yinede şüphe içinde isen kan testi yaptır. Benim teyzem 9 au boyunca normal regl oldu hamile iken. Birde yengem 3 ay boyunca oldu ama şhtimal işte

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Stres kaynaklı da olabilir canım ama hamile iken regl olan iki tanıdığım var . Sen yinede şüphe içinde isen kan testi yaptır. Benim teyzem 9 au boyunca normal regl oldu hamile iken. Birde yengem 3 ay boyunca oldu ama şhtimal işte
Normal kanama mi gördü hep kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar