Benim gazlı minnoşum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Benim gazlı minnoşum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 314 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Benim gazlı minnoşum
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen bahsetmiştim kaka da mı zorlanıyor acaba diye sormuştum iki gündür yine az kaka yapıyor 2 veya 3 kere ama çok yapıyor gazı da var sanırım uyku sırasında bazen ayaklarını çekip biraz huysuzlanıyor ağlıyor sonra tekrar uykuya dalıyor yarın doktora randevu aldım sık sık da hastaneye götürmek istemiyorum ama ilaç falan mı verir böyle oldu mu hiç sizde

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen bahsetmiştim kaka da mı zorlanıyor acaba diye sormuştum iki gündür yine az kaka yapıyor 2 veya 3 kere ama çok yapıyor gazı da var sanırım uyku sırasında bazen ayaklarını çekip biraz huysuzlanıyor ağlıyor sonra tekrar uykuya dalıyor yarın doktora randevu aldım sık sık da hastaneye götürmek istemiyorum ama ilaç falan mı verir böyle oldu mu hiç sizde
Ben mamayı değiştirdim ondn sonra gaz sorunu da kaka sorunuda kalktı kuzum birde gaz damlasi verdi onu kullanıyordum şimdi Allah'a şükür düzeldi günde 4 defa 8 Damla veriyordum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben yarın bir sorayım canım iki gündür yavrum hep böyle çünkü 😔
Burda bazı anneler rezene çayı kimyon fln kulln anneden bebeğe geçer gaz sorunu rahat çıkar rezene senden geçer rahat kakada yapar hatta bir kaç anne adayı bebeğe içir 1 çay kaşığı dediler ben onu yapmadım ama kendim içmiştim tabi şimdi sütüm yok mama beslendiği için mamayı degsitirdim rahatladık inşallah senin minikte rahatlar kuzum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Oglum aynisi uykusunda ,kolik var sutune damla koyuyorum biraz rahatladi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oglum aynisi uykusunda ,kolik var sutune damla koyuyorum biraz rahatladi
Kolik mi oluyor ya 😔 çünkü maması Yaradı aslında tekrar değiştirme diyorlar gaz damlası da kullanıyorum bende nşye böyle oluyor bu kız diyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burda bazı anneler rezene çayı kimyon fln kulln anneden bebeğe geçer gaz sorunu rahat çıkar rezene senden geçer rahat kakada yapar hatta bir kaç anne adayı bebeğe içir 1 çay kaşığı dediler ben onu yapmadım ama kendim içmiştim tabi şimdi sütüm yok mama beslendiği için mamayı degsitirdim rahatladık inşallah senin minikte rahatlar kuzum
Emmiyor canım tamamen kesti anne sütünü ama nasıl içirenilirim ki rezene 😔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kolik mi oluyor ya 😔 çünkü maması Yaradı aslında tekrar değiştirme diyorlar gaz damlası da kullanıyorum bende nşye böyle oluyor bu kız diyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Emmiyor canım tamamen kesti anne sütünü ama nasıl içirenilirim ki rezene 😔
O rezeneyi söyleyen anne elbet okur ben içerken biliyorum bebek için yanlış birşey demiyim cnm küçük daha ya çıkar yorumlardan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar