Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,102 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum cok üzüldüm ya Rabbim hakkında hayırlısını eylesin Rabbim sabrını versin inşaallah 😔🥺🥺
Amin inşallah 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sabır versin canım 😞 hayırlısı böyleymiş Allah en kısa zamanda kucağını doldursun
Amin canım teşekkür ederim 😔

Rabbim sabır versin inşallah canım benim
Amin canım 😔😔

O kadar üzgunumki çünkü yaşayan anlar bu acıyı rabbim seni sağlığından etmesin kuzum aynisni ben yaşadım riskli ciksada testlerin yanılma payları çok yüksek çoğu doktor yanılıyor ama kalbinden sorun varsa haklılar benimde öyleydi bekledik 2gun daha kalbi calismiyordu araştırma Hastanesi'nde hemde o gün bir çok özel hastaneye gittik aynıydı yoksa kendi hayatin riske giriyor Allah'ım en hayırlı zamanda inşallah sana banada nasip edecek birtanem bende kaybettim demekki rabbimin bildiği birşey var vardır bundada bir hayır zamanı gelince rabbim hayirlisi hakkımızda neyse onu verecek benim tüm dualarım seninle 🤲🤲🤲 dediğim gibi yaşayan bilir 😢😢😢😢😢
Rabbim sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🤲hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kısmet etsin çok teşekkür ederim canım bende gerçekten çok üzüldüm sanada Rabbim in vardır bir bildiği hayırlısı buymuş

Bende qrkqdqslar gibi düşünüyorum 😔senin icin cok zor ama resmen canlı canlı parçalayıp alacaklar..cok iyi düşün..biraz daha bekle tevekkül et🤲rabbim her şeyin hayırlısını versin
Kutaj yapmıyorlar ilaç verip normal doğum yaptıracaklar

Canım benim senin duygularını anlayabiliyorum ve diger postlarına baktım özürlü demişler diye mi sonlandıracaklar bence yapma böyle cok dr diyip cok bebek sağlam doğuyor aklını karışmak gibi olmasın ama kalbi yavaş atıyormuş demişsin bir yerde sonuna kadar bekle derim mevlam neyi gösteriyor bir bakmışsın kalbi çok güzel atıyor insallah rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin ama
Amin canım kalbide çok zayıf karnı ile kafası su toplamış ve bacaklarıda çalışmıyormuş omurga kemiği çok kalıntlaşmış bende bilmiyorum ne yapacağımı aklım çok karışık sağlıklı düşünemiyorum

Şuan kac haftalk cnm
Bugün 15 bitti

Ya of cok üzüldm cnm üzülme herseyde bi hayir vardir rabbm daha hayirlisini nasip etsin insallah
Amin canım inşallah

Anladım canım ama kendimce şöyle diyim eğer kalbi öyle çalışıyorsa benim kendi fikrim bak kimse boş yorum yapmasın o zaman karnımda gittiği yere kadar beklerdim.
Zaten cumartesi günü ne kadar beklicem ama doktor dedi bu bebek karnında kaldıkça sana zarar verir ne yapacağımı bilmiyom 😔😭

Cnm bence doktorları dinleme çünkü halamın oğluna dayımın oğluna hep aynı şeyleri söylediler yaşamaz olur beyninde sıkıntı var fln filan ama hıc biri aldırmadı ve şuan maşallah hıc birinin hıc bişeyi yok sende çok dikkatli düzgün karar ver karışmak istemem ama kalana kadar tut bence ztn biseyi olursa sende his edersin 15 hafta az değil çünkü yazık doktorlar sadece tahmin söylüyorlar ama inşallah biseyiniz yoktur tutabildgin kadar tut bende gülüm 🥰
Valla neye karar vereceğime bilmiyorum şuan çok kötüyüm😔

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah 😔

Amin canım teşekkür ederim 😔

Amin canım 😔😔

Rabbim sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🤲hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kısmet etsin çok teşekkür ederim canım bende gerçekten çok üzüldüm sanada Rabbim in vardır bir bildiği hayırlısı buymuş

Kutaj yapmıyorlar ilaç verip normal doğum yaptıracaklar

Amin canım kalbide çok zayıf karnı ile kafası su toplamış ve bacaklarıda çalışmıyormuş omurga kemiği çok kalıntlaşmış bende bilmiyorum ne yapacağımı aklım çok karışık sağlıklı düşünemiyorum

Bugün 15 bitti

Amin canım inşallah

Zaten cumartesi günü ne kadar beklicem ama doktor dedi bu bebek karnında kaldıkça sana zarar verir ne yapacağımı bilmiyom 😔😭

Valla neye karar vereceğime bilmiyorum şuan çok kötüyüm😔
Cumartesi o işlemi yaptırmadan kalp atışlarına tekrar baktır olur mu 🥺. Ay ağlicak gibi oldum minik yavrum benim . Hakkında hayırlısı olsun biz düşüncelerimizi yazdık ama tabi gerisi sana kalmış kuuzm iyice düşün karar ver

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başka doktorlara gittim hepsi aynı diyor cumartesi günü yatışımı verdiler gebeliği
Sonlandıracaklar 😭😭😭 4 tane doktor da aynı şeyi dedi yapmazsam hayati riskim ola bilirmiş
Çok üzüldüm kuzum rabbim yerini doldursun inşallah bidaha yaşatmasın

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ne diyeceğimi bilmiyorum rabbim sabır versin 😢
Amin😔

Kuzum Allah sana sabir versin cok üzüldum bitanem hakkinda herseyin hayirlisi olsun insallah cnm
Amin inşallah 😔

Çok üzüldüm kuzum rabbim yerini doldursun inşallah bidaha yaşatmasın
Amin amin amin😔

Cumartesi o işlemi yaptırmadan kalp atışlarına tekrar baktır olur mu 🥺. Ay ağlicak gibi oldum minik yavrum benim . Hakkında hayırlısı olsun biz düşüncelerimizi yazdık ama tabi gerisi sana kalmış kuuzm iyice düşün karar ver
Hepinize çok teşekkür ederim Rabbim bütün siz annelere ve bebişlerimize sağlık versin inşallah 🤲 hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yorumlarınız için bana destek olduğunuz için Rabbim kimseye yaşatmasın hiç Bi anneyi bebeğiylen sınamasın zor durumda bırakmasın buda Rabbim in takdiri o herşeyin hayırlısını yapar 😔😭

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin😔

Amin inşallah 😔

Amin amin amin😔

Hepinize çok teşekkür ederim Rabbim bütün siz annelere ve bebişlerimize sağlık versin inşallah 🤲 hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yorumlarınız için bana destek olduğunuz için Rabbim kimseye yaşatmasın hiç Bi anneyi bebeğiylen sınamasın zor durumda bırakmasın buda Rabbim in takdiri o herşeyin hayırlısını yapar 😔😭
Aynen öyle kuzum .

Ebru yasar

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastaneye gittin mi canm

Benim halamin gelini bebegin suyu gitti devlete gitti hepsi aldiracaksin dedi özele gitti almadilar ama bu bölüme bakan doktor tatilde olduğu için maalesef cocuk öldü ama yinede bir ümit vardi doktor orda olsaydi

Tüm sayfalar yüklendi.