Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,066 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Benim gebeliğim buraya kadarmış😭😭
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktorlara gittim hepsi aynı diyor cumartesi günü yatışımı verdiler gebeliği
Sonlandıracaklar 😭😭😭 4 tane doktor da aynı şeyi dedi yapmazsam hayati riskim ola bilirmiş
Ya of cok üzüldm cnm üzülme herseyde bi hayir vardir rabbm daha hayirlisini nasip etsin insallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Başka doktorlara gittim hepsi aynı diyor cumartesi günü yatışımı verdiler gebeliği
Sonlandıracaklar 😭😭😭 4 tane doktor da aynı şeyi dedi yapmazsam hayati riskim ola bilirmiş
Kaç haftalık gebesin bilmiyorum ama 7 ay önce teyzemin oğlu oldu bebeğe yok beyninde hasar var özürlü olabilir anne karnında ölebilir, doğduktan sonra yaşamaz. Böbreğin biri yok dedi hemde kaç tane doktor. Gebeliği sonlandor dediler ayakları içe dönükmğş mesela teyzem uok dedi düşün bak Yozgat'ta doktorlar Ankara'ya göndermiş burda bakıldı 4 5 tane doktor da aynı şeyi söyledi bebek bir dpğdu şuan maşallaho var ne beyni ne böbreği her yeri sapasağlam çocuğun çok iyi düşün doktorlar ama Allah değiller USG de gördüklerine göre karar veriyorlar. Sende çok iyi düşün canım.. rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık gebesin bilmiyorum ama 7 ay önce teyzemin oğlu oldu bebeğe yok beyninde hasar var özürlü olabilir anne karnında ölebilir, doğduktan sonra yaşamaz. Böbreğin biri yok dedi hemde kaç tane doktor. Gebeliği sonlandor dediler ayakları içe dönükmğş mesela teyzem uok dedi düşün bak Yozgat'ta doktorlar Ankara'ya göndermiş burda bakıldı 4 5 tane doktor da aynı şeyi söyledi bebek bir dpğdu şuan maşallaho var ne beyni ne böbreği her yeri sapasağlam çocuğun çok iyi düşün doktorlar ama Allah değiller USG de gördüklerine göre karar veriyorlar. Sende çok iyi düşün canım.. rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🏻
Bugün 15 haftayı bitirdim kalbide düzgün çalışmıyor muş dedi çok az atıyo dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım ama kendimce şöyle diyim eğer kalbi öyle çalışıyorsa benim kendi fikrim bak kimse boş yorum yapmasın o zaman karnımda gittiği yere kadar beklerdim.

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bence doktorları dinleme çünkü halamın oğluna dayımın oğluna hep aynı şeyleri söylediler yaşamaz olur beyninde sıkıntı var fln filan ama hıc biri aldırmadı ve şuan maşallah hıc birinin hıc bişeyi yok sende çok dikkatli düzgün karar ver karışmak istemem ama kalana kadar tut bence ztn biseyi olursa sende his edersin 15 hafta az değil çünkü yazık doktorlar sadece tahmin söylüyorlar ama inşallah biseyiniz yoktur tutabildgin kadar tut bende gülüm 🥰

Canım benim senin duygularını anlayabiliyorum ve diger postlarına baktım özürlü demişler diye mi sonlandıracaklar bence yapma böyle cok dr diyip cok bebek sağlam doğuyor aklını karışmak gibi olmasın ama kalbi yavaş atıyormuş demişsin bir yerde sonuna kadar bekle derim mevlam neyi gösteriyor bir bakmışsın kalbi çok güzel atıyor insallah rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin ama

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Bende qrkqdqslar gibi düşünüyorum 😔senin icin cok zor ama resmen canlı canlı parçalayıp alacaklar..cok iyi düşün..biraz daha bekle tevekkül et🤲rabbim her şeyin hayırlısını versin

Tüm sayfalar yüklendi.