Benmi abartiyorum?☹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Benmi abartiyorum?☹ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benmi abartiyorum?☹
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun benim eşimle nişan günum 1 yil.oluyo bide 14 şubat sevgililer günü bir yerde olan ilk.ilimiz) kuru tebrik bile etmedi🙁normalde hic boyle seyler etmez aksina bugun benle cok kobud konuşdu)kendimi bugun cok kotu hiss ediyorum.
Belki çalışıyordur canım unutmus da olabilir moralini bozma benim eşim de aramadı beni o inanmıyor bide böyle şeylere bak bı ilişki uzmanı var YouTube da diyorki papatyalar sizler çok beklenti içindesiniz çıtayı düşürün kafana takma şimdi hassas dönemdesin bak ben ekmek aldım geliyordum bı çiçek ci ile asansör e bindim çok güzel bı vazo içinde küçük güller adama dedim ki ne kadar bu 250 lira dedi bende kendime mi söylesem dedim güldük çiçek ci dediki bence değmez abla 250 ye ben olsam yemeğe götürürüm bak her erkek farklı çiçek ciye dedim ki manitasina almıştır kesin adam dedi yok eşi abla bize de ayı denk gelir dedim sinirden düşün tamam Allah razı olsun aramadı ama bana harçlık yollamış

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun benim eşimle nişan günum 1 yil.oluyo bide 14 şubat sevgililer günü bir yerde olan ilk.ilimiz) kuru tebrik bile etmedi🙁normalde hic boyle seyler etmez aksina bugun benle cok kobud konuşdu)kendimi bugun cok kotu hiss ediyorum.
Benim eşimde buqun bisey almadı maasi yarın yatıyor yarın alcam qülum kb dedi ne alacksnda dedm benm alacqmi bilirim dedi öptü kokladı. Belki seninde eşin yarın ws alır kuşum yada morali bozuktr dusunemiyodr

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Belki çalışıyordur canım unutmus da olabilir moralini bozma benim eşim de aramadı beni o inanmıyor bide böyle şeylere bak bı ilişki uzmanı var YouTube da diyorki papatyalar sizler çok beklenti içindesiniz çıtayı düşürün kafana takma şimdi hassas dönemdesin bak ben ekmek aldım geliyordum bı çiçek ci ile asansör e bindim çok güzel bı vazo içinde küçük güller adama dedim ki ne kadar bu 250 lira dedi bende kendime mi söylesem dedim güldük çiçek ci dediki bence değmez abla 250 ye ben olsam yemeğe götürürüm bak her erkek farklı çiçek ciye dedim ki manitasina almıştır kesin adam dedi yok eşi abla bize de ayı denk gelir dedim sinirden düşün tamam Allah razı olsun aramadı ama bana harçlık yollamış
Benim eşim herzaman bana cicek aliyo şimdi nese almasini beklmedim amma sadece tebrik etse idi yeterdi sevgililer gunun kutlu olsun bile soylmedi

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 12 yıllık evliyim 1 kez bile sevgililer günü kutlamadım evlilik ve doğum günü hatırla yeter dedim onu bile hatırlamadığı zamanlar oldu 12 yılda 1 kez çiçek aldı oda doğum günümde misafir vardı bak kocası çiçek aldı desin gibi oldu yani sevdiğini belli etmez ama sevdiğini saydığını bilirim bende onu seviyorum hayatta bazen çok beklenti kötü canım be evine barkına bakıyor bizsiz gezmeye gitmez küfür kötü söz söylemez şiddet gibi şeylerde yok etraftan neler izliyor ve görüyoruz karşılıklı saygımız sevgimiz var diyorum yani hediyelere kutlamalara takınmayalım bence ilk kez kendi söyledi bu hamilelikte sana ne hediye alayım diye çiçek istiyorsan bana doğumdan önce göster dedi 😃

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hayat geçim çok zorlaştı canım bebekte gelecek sanırım bize belli etmeden strese girebiliyorlar yoksa bile bile üzmez seni cnm bekle elbet açıklama yapar

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim eşimde buqun bisey almadı maasi yarın yatıyor yarın alcam qülum kb dedi ne alacksnda dedm benm alacqmi bilirim dedi öptü kokladı. Belki seninde eşin yarın ws alır kuşum yada morali bozuktr dusunemiyodr
Canim bene hediye önemli deyil.sadece tebrik.etseydi yeterdi bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayat geçim çok zorlaştı canım bebekte gelecek sanırım bize belli etmeden strese girebiliyorlar yoksa bile bile üzmez seni cnm bekle elbet açıklama yapar
Canim vallahi bana hediye önemli deyil amma sadece sevgililer gunun kutli olsun dese idi yeterdi bana

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canim bene hediye önemli deyil.sadece tebrik.etseydi yeterdi bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim vallahi bana hediye önemli deyil amma sadece sevgililer gunun kutli olsun dese idi yeterdi bana
Sen hatrlat bi kuşum bakalm ne diyecek ben eşim isteyken aradım sewqililer qunun kutlu olsun kocamm bey dedim oda ben yarın yapcam dedi ewe qeldi söyledi yine yarın yapcm dedi. Eşinden bekleme bi sen söyle tawrini tutumu ne yönde anlarsn

Tüm sayfalar yüklendi.