Benmi abartiyorum?☹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Benmi abartiyorum?☹ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benmi abartiyorum?☹
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle düşünüyordum beni aradı birsuru mesaj atmış çiçekler böcekler seni çok seviyorum falan normal de hiç ondan beklemem çıtayı düşürdüm ben canım iyiki günahıni almadim 🤣💕
Senin adına sevindim kuzum ben okuz karşımda TV izliyor dalcam birazdan

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun benim eşimle nişan günum 1 yil.oluyo bide 14 şubat sevgililer günü bir yerde olan ilk.ilimiz) kuru tebrik bile etmedi🙁normalde hic boyle seyler etmez aksina bugun benle cok kobud konuşdu)kendimi bugun cok kotu hiss ediyorum.
Amann taktığın şeye bak boşverrr 😅 hiç sevmem böyle günleri hiç de kutlamam, Önemli olan hergün birbirinizi sevmek bir güne bağlamaya gerek yok 🥰

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun benim eşimle nişan günum 1 yil.oluyo bide 14 şubat sevgililer günü bir yerde olan ilk.ilimiz) kuru tebrik bile etmedi🙁normalde hic boyle seyler etmez aksina bugun benle cok kobud konuşdu)kendimi bugun cok kotu hiss ediyorum.
Canım eşim böyle günleri çok önemsemez. Hatta çogu erkek önemsemiyor. Mecburi gibi. Eşim çicek flan alırdı yada, Bi pasta günler öncesinde sakın birşey alma istemiyorum gereksiz diye başının etini yedim. Hatta dün 12 yi geçtiginde ben sevgililer günümüzü kutladım. 2. Yılımız bizimde ama içinden gelip yapmasını tercih ederim böyle belirli Bi günde yapsın bende istemem. Bence takılma kendini kötü hissetme. Duygularını eşinle paylaş bilsin sen önemsiyorsun ona göre davransın. Belki kafası dalgındır birşey vardır eminim ki geçerli Bi açıklama yapar seninde için rahat eder. Üzme kendini canım benim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amann taktığın şeye bak boşverrr 😅 hiç sevmem böyle günleri hiç de kutlamam, Önemli olan hergün birbirinizi sevmek bir güne bağlamaya gerek yok 🥰
Bende aynı fikirdeyim gereksiz Bi gün gerçekten. Herkesin bugün sevgi pıtırcığı olcagı tutuyor. Sahte geliyor bana mecburiymiş gibi bu yüzden eşime söyledim sakın birşey alma gerek yok normal Bi gün diye. Para tuzagı başka birşey degil canım...

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
aynı benimki öyle ben seni sadece belirli tarihlerde mi sevip hediye alıyım diyo içinden geldiği zaman Bana alıyor oyle daha hoş bence

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim hec pis olma mende bu gun dalawdim😐

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Benim de eşim senin gibi. Ben nişan günümüzü hatirlamam bile biraz düşünmeden. Hiç takılmam böyle şeylere, yıl dönümlerine vs. Bazılarımız kadın, erkek farketmeksizin hassas bu konuda. Belki eşin benim gibidir ya da kafası meşguldür vs. Erkekler iş yerinde ya da arkadaşlarıyla olan problemlerini bizim gibi karşı tarafa pek anlatmazlar, içlerinde yaşamayı tercih ederler. Bunu da sana bu şekilde yansıtıyor olabilir. Kendi kendine kurmak yerine konuşmayı dene bence 👍

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aslında kadınlar çok şey istemiyorlar değer görmek tatlı güzel söz duymak yada bir kucik hediye aslında kadınları mutlu etmek çok kolay ama bunu bazı Adamlar ANLaMİyo ZanneDİYoLarki KadiNLAR Pahalli Buyuk HediyelerLE Mutlu MOlurLAR AMa Ya Biliyolar Bütün kadinlar Önce Deger Görmek İster BUtuN KadiNLARiN SeGİliler Gunu KuTLU LSuN

Tüm sayfalar yüklendi.