Besek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Besek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Besek kilosu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosu ile doğma zamanı arasında bağlantı varmı acaba mesela 3500 3600 kilo doğuyor bebekler normalde genele bakınca üstü yada altı doğanda var tabiki ama genel olarak bu kiloya ulaşınca bebek her an doğabilir diyebilirmiyiz

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kiloyla dogum baglantılı degil bence canım zamanı gelince dogar 😄

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosu ile doğma zamanı arasında bağlantı varmı acaba mesela 3500 3600 kilo doğuyor bebekler normalde genele bakınca üstü yada altı doğanda var tabiki ama genel olarak bu kiloya ulaşınca bebek her an doğabilir diyebilirmiyiz
Kiloyla baglantisi yok canim 38+5 de 3150 dogurdum kanala indi diye doktorum bekletmedi sebebinide soyle acikladi anca bunu dogururdun normal istesigin icin bekletmedim dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kiloyla baglantisi yok canim 38+5 de 3150 dogurdum kanala indi diye doktorum bekletmedi sebebinide soyle acikladi anca bunu dogururdun normal istesigin icin bekletmedim dedi
Anca bunu doğururdun derken ne demek istedi ki canım🤷🏻‍♀️ suni sancı mı vererek doğumu başlattılar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan kolay oluyor kuzum 29 haftalıgım 19 kilo aldım düşün
Ben sezeryandan korkuyorum kesilme işi varya o biraz düşündürüyor beni. Bende 12 kilo aldım 36+5 olduk 1 buçuk hafta önce bebek 2960 dı salı günü tekrar gitcem bakalım normal olmasını istediğim için çok kilolu doğsunda istemiyorum 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar