Besek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Besek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Besek kilosu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Sedoş Allah seni inandırsın 50 le hamileyim 69 oldum 19 kilo aldım diyor bu nereye gidiyor bir tek karnın var dedim senin bebişin alıyor daima aç gülüyor diyor bunuda mı 5 kilo edecen😂😂😂
Erkek milleti işte 😂 obez olmamızı bekliyorlar heral 😂 masaAllah 5kiloda iyi sezeryan için ben 70 kiloyum şuan 2856 si kızımindi qecen hafta ☺ bende bi kalça bi qöbek war bacım sende öyleysen eşin normal düşünüyor 😅

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Anca bunu doğururdun derken ne demek istedi ki canım🤷🏻‍♀️ suni sancı mı vererek doğumu başlattılar
4 cm acikla gittim kanaldaydi bebek usgde gosterdi doktor kaşına kadar girmis kafasi gozukmuyodu dedi . Acilmadan yana sikinti olmadi 3 saatte 10 cm tamamladim . Ama perine bolgemin hasas ve catimin biraz dar oldugunu soyledi yani biraz daha kilo alsa bas cevresi buyuse normal dogum olmicakti .
Evet 4 cm acikligim vardi ama 0 sancim vardi malesef suni sanciyla dogurdum meryem ana otuda koydum suya inaniyorum mi o bana cok yardimci oldu 🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Erkek milleti işte 😂 obez olmamızı bekliyorlar heral 😂 masaAllah 5kiloda iyi sezeryan için ben 70 kiloyum şuan 2856 si kızımindi qecen hafta ☺ bende bi kalça bi qöbek war bacım sende öyleysen eşin normal düşünüyor 😅
Sedoş göbek tek çıkmış kalçam filan yok ama kollarım bacaklarom şişmiş 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar