Besek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Besek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,365 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Besek kilosu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
4 cm acikla gittim kanaldaydi bebek usgde gosterdi doktor kaşına kadar girmis kafasi gozukmuyodu dedi . Acilmadan yana sikinti olmadi 3 saatte 10 cm tamamladim . Ama perine bolgemin hasas ve catimin biraz dar oldugunu soyledi yani biraz daha kilo alsa bas cevresi buyuse normal dogum olmicakti .
Evet 4 cm acikligim vardi ama 0 sancim vardi malesef suni sanciyla dogurdum meryem ana otuda koydum suya inaniyorum mi o bana cok yardimci oldu 🥰
Anladım canım meryem ana otunu bende düyünüyorum alıyım bari olumsuz bişey diyen hiç yok nasıl kullandın sen onu ne yapmak gerekiyor acaba açılma olması iyi olmuş allah demekki vücuduna göre bebeği vermiş ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız annem 3 normal bir sezeryan dogum yaptı iyidi
Kız ne biliyim herkes bişey biliyorlar sağolsunlar 😂

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım meryem ana otunu bende düyünüyorum alıyım bari olumsuz bişey diyen hiç yok nasıl kullandın sen onu ne yapmak gerekiyor acaba açılma olması iyi olmuş allah demekki vücuduna göre bebeği vermiş ☺️

Kız ne biliyim herkes bişey biliyorlar sağolsunlar 😂
Dogum sancin baslayinca 1 lt kavanoza su doldurup icine koyun kapagi kapata bilirsiniz suya iyice girsin . Birisi acilman olsun diye niyet edip yasin ve namaz dualari okusun . Evde bile vaslasa sancin koyun suya . Sancin yok ama hastaneye yatis oldu ozamanda koyun suya cok yardimci oluyo gercekten o acildikca acilmam oldu benim dogum oldu sudan cikardik ot tekrar kapandikca rahim toparlandi dr. Kontrolumde usgyle rahime bakinca dr oo cok guzel cabuk toparlanmis dedi (dogumdan 3 gun sonra)

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Dogum sancin baslayinca 1 lt kavanoza su doldurup icine koyun kapagi kapata bilirsiniz suya iyice girsin . Birisi acilman olsun diye niyet edip yasin ve namaz dualari okusun . Evde bile vaslasa sancin koyun suya . Sancin yok ama hastaneye yatis oldu ozamanda koyun suya cok yardimci oluyo gercekten o acildikca acilmam oldu benim dogum oldu sudan cikardik ot tekrar kapandikca rahim toparlandi dr. Kontrolumde usgyle rahime bakinca dr oo cok guzel cabuk toparlanmis dedi (dogumdan 3 gun sonra)
O zaman alıyım bende deneyim ne olcak denemekten yapan da çok var 👍🏻🤗

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
O zaman alıyım bende deneyim ne olcak denemekten yapan da çok var 👍🏻🤗
İnanirsan faydasini gorceksin acilmami kontrole geldikce dr 7 cm 8 cm neyse soyluyodu ot bas ucumdaydi bakiyodum gercekten otta aciliyodu . İcini ferah tut ve inan gercekten canim Allah bi avazda kurtarsin insallah saglikla al kucagina 🤍

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosu ile doğma zamanı arasında bağlantı varmı acaba mesela 3500 3600 kilo doğuyor bebekler normalde genele bakınca üstü yada altı doğanda var tabiki ama genel olarak bu kiloya ulaşınca bebek her an doğabilir diyebilirmiyiz
Kız benimki biri 3800 öbürü 2 600 doğdu ikiside 42haftada suni sancı ile doğdu alakası yok yani

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimki biri 3800 öbürü 2 600 doğdu ikiside 42haftada suni sancı ile doğdu alakası yok yani
Yaa bende kiloya göre bekleyim diyordum ama öyle değil galiba 😀

İnanirsan faydasini gorceksin acilmami kontrole geldikce dr 7 cm 8 cm neyse soyluyodu ot bas ucumdaydi bakiyodum gercekten otta aciliyodu . İcini ferah tut ve inan gercekten canim Allah bi avazda kurtarsin insallah saglikla al kucagina 🤍
Amin canım inşallah cümlemize ☺️🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.