Besik önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgbgcr tarafından oluşturulan Besik önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,305 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Besik önerisi
Konbuyu başlatan Tgbgcr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Ayaz annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb biz eşimle sepet besik aldık anne yanı
beşiği yani gayet ideal bence zaten çocuk odası şimdilik gereksiz diye düşündük.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Slm kızlar besik alacağız bebeğimize bu konuda tecrübesizim anne yani düşünüyorum ama hangi tür besik daha kullanışlı olur önerilerinizi alabilirim.. İkinci el de olur mu
Sallanan beşik 🙂

Defne Asansörlü Beşik 1.434,00 TL yerine 1.317,00 TL

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar besik alacağız bebeğimize bu konuda tecrübesizim anne yani düşünüyorum ama hangi tür besik daha kullanışlı olur önerilerinizi alabilirim.. İkinci el de olur mu
Bnce hamak beşik
Bnce hamak beşik al

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım ben üç tane beşik aldım ikisi Hamak beşik birisi odasına ahşap sallanan beşik ama birgün yatmadı kendi odamda Hamak beşik kullanıyorum daha kullanışlı. İkinci elde olur temiz bulduktan sonra neden olmasın

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ikinci el aldım çok güzel beşikler var ikinci elde yeniler çok pahalı durumun yoksa ikinci el al bence fazla para vermeye gerek yok bende sallanır anne yani mobilya beşik aldım yatmak isterse 5 yaşına kadar gayet rahat yatar içinde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende sepet beşik aldım canım ebebekten oda yapmak için henüz erken diye onu kullanıyorum yaşına girdikten sonra bir oda yaparız diye düşündük hem fazla yer kaplamıyor hemde kullanışlı

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ikinci el aldım çok güzel beşikler var ikinci elde yeniler çok pahalı durumun yoksa ikinci el al bence fazla para vermeye gerek yok bende sallanır anne yani mobilya beşik aldım yatmak isterse 5 yaşına kadar gayet rahat yatar içinde
Kc tlye aldın ıkıncı el ve nerden aldın bende almayı dusunuyomda trenyolda falan guvenemıyom temız bısı gelır mı dıye

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kc tlye aldın ıkıncı el ve nerden aldın bende almayı dusunuyomda trenyolda falan guvenemıyom temız bısı gelır mı dıye
Ben letgodan aldım sorun yaşamadım Inşaallah bulursunuz sizde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

400 tl ye aldım ben ama yazdan almıştım baya oldu alalı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

400 tl ye aldım ben ama yazdan almıştım baya oldu alalı

Tüm sayfalar yüklendi.