Sorum var Beşik önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Beşik önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,850 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik önerisi
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlarr besik alcam nasil bisey alsam ? Oneriniz var mi . Sepet besik kullanip memnun kalan var mi yada nasil bsy alsam ?
Canim görselliğe önem veriyorsan aksesuar amaçlı sepet beşik ama uzun süreli kullanamazsın. Kullanışlı olsun diyorsan da ya büyüyen beşik ya da park beşik. Ben büyüyen aldım gayet memnunum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr besik alcam nasil bisey alsam ? Oneriniz var mi . Sepet besik kullanip memnun kalan var mi yada nasil bsy alsam ?
Ben Park yatak alacağım anne yani olandan çünkü baya büyük ve rahat. Birinci katını bebeğim ayağa kalkıp düşme riski taşıyana dek kullanıp sonra alt katına yatircam hem bir yere giderken alıp yanımda götürcem yani her yönden iyi bana göre. 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben park beşik aldım onlar daha kullanışlı
Aynı bende alcam hangi markayı aldın sen.? Elele almıştı ablam bende ondan düşünüyorum ama bilmiyorum Elele Lucca yada Elele Dumo 🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben Park yatak alacağım anne yani olandan çünkü baya büyük ve rahat. Birinci katını bebeğim ayağa kalkıp düşme riski taşıyana dek kullanıp sonra alt katına yatircam hem bir yere giderken alıp yanımda götürcem yani her yönden iyi bana göre. 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı bende alcam hangi markayı aldın sen.? Elele almıştı ablam bende ondan düşünüyorum ama bilmiyorum Elele Lucca yada Elele Dumo 🙄
Civilden kraft marka aldım kuzum kampanyadaydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar