Beşik tercihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Beşik tercihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,551 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik tercihi
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye taş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar bebeğinize nasıl bir beşik tercih edeceksiniz önerisi olan var mı
Valla canım beşiklere çok para verme ben oğluma ahşap beşik aldım annr yanı hariç daha 1 yaşına girmedi çok hsreketli gece çok dönüyor yatağa sığamaz oldu daha 1 yaşına basmamış çocuğa gittim 100x200 yatak aldım kocaa bi yatak aldım içinde dilediği gibi dönsün dursun bu saatten sonra beşiğimden çok memnunum bu güne kadar tek bir sıkıntı bile yaşamadı oğlum tek sıkıntımız boyu çok uzun bizimkinin dönüpte sınıra yaklaşırsa uyanıyor

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
1 tane anne yanı 1 tanede park beşik alacağım kuzum. Ahşaplar ilerleyen zamanlarda bebeğin kendine zarar vermesine neden oluyor biyerlerini vurup sıkıştırabiliyor. Ayrıca kiracı olduğum için diğerlerinin taşıması kurulumu daha kolay ve uzun ömürlü
Bende öyle düşünüyorum da çok kararsız kaldım mobilya besiklerden almak istemiyorum açıkçası

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım beşiklere çok para verme ben oğluma ahşap beşik aldım annr yanı hariç daha 1 yaşına girmedi çok hsreketli gece çok dönüyor yatağa sığamaz oldu daha 1 yaşına basmamış çocuğa gittim 100x200 yatak aldım kocaa bi yatak aldım içinde dilediği gibi dönsün dursun bu saatten sonra beşiğimden çok memnunum bu güne kadar tek bir sıkıntı bile yaşamadı oğlum tek sıkıntımız boyu çok uzun bizimkinin dönüpte sınıra yaklaşırsa uyanıyor

Ahsap elektrikli otomatik beşik alcam canım, ama park beşik te çok kullanışlı 🙂
Şimdiden sağlıkla kullansın diyelim o zaman ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar