Beşik Tercihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Beşik Tercihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,354 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Beşik Tercihi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir beşik almayı düşünüyorum kullanan muhakkak vardır yorum yapan olursa çok sevinirim birde kaçıncı ayda almam gerek sizce ben hemen almak istiyorum ❤️😂😊
Screenshot_20210711_150420_com.dolap.android.jpg

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bunlar pek kullanisli olmaz doye almadim buyuklerinden aldim 4 yasina kadar felan yatila bilenlerden hemen hemen ayni fiyatti ama o daha kullanisli geldi bana doguma yakin almistim ben

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir beşik almayı düşünüyorum kullanan muhakkak vardır yorum yapan olursa çok sevinirim birde kaçıncı ayda almam gerek sizce ben hemen almak istiyorum ❤️😂😊
Ekli dosyayı görüntüle 844
Bunlar daha çok görüntü açısından sanırım güzel ama çok kullanışlı değil galiba yani uzun süre kullanamazsın yine büyük beşik almak zorunda kalırsın canım. Bi akrabamızda beşik fazladan vardı buna benzer katlanabilir kullanmayacağı için aldım büyük ama en fazla 7 8 aya kadar kullanabilirim onu o zaman tekrar büyük beşik alcam eğer bu ihtimal olmasaydı büyük beşik alcaktım yatak olabilenlerden. Ablam 4 yaşa kadar oğlunda park beşik kullandı oda yaptılar şimdide kızı kullanıyor beşiği 4 yaşına kadar kullanacak yine daha da kullanabilirdi ama artık odası olsun istedi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar daha çok görüntü açısından sanırım güzel ama çok kullanışlı değil galiba yani uzun süre kullanamazsın yine büyük beşik almak zorunda kalırsın canım. Bi akrabamızda beşik fazladan vardı buna benzer katlanabilir kullanmayacağı için aldım büyük ama en fazla 7 8 aya kadar kullanabilirim onu o zaman tekrar büyük beşik alcam eğer bu ihtimal olmasaydı büyük beşik alcaktım yatak olabilenlerden. Ablam 4 yaşa kadar oğlunda park beşik kullandı oda yaptılar şimdide kızı kullanıyor beşiği 4 yaşına kadar kullanacak yine daha da kullanabilirdi ama artık odası olsun istedi
Benim zaten oda yapmak gibi bir şansım yok şuan için zaten çok fazla da beşikte büyütmek istemiyorum 1 yaşına kadar büyütebilirsem ideal olduğunu düşünüyorum yanlış mıyım acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bunlar pek kullanisli olmaz doye almadim buyuklerinden aldim 4 yasina kadar felan yatila bilenlerden hemen hemen ayni fiyatti ama o daha kullanisli geldi bana doguma yakin almistim ben
Nereden aldınız tam olarak ne diye geçiyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim zaten oda yapmak gibi bir şansım yok şuan için zaten çok fazla da beşikte büyütmek istemiyorum 1 yaşına kadar büyütebilirsem ideal olduğunu düşünüyorum yanlış mıyım acaba

Nereden aldınız tam olarak ne diye geçiyor
Yani canım zaten beşik 3 4 yaşa kadar yanında durur diyorsan bunu seviyorum içimde kalmasın kullan tabiki ilk bende bunlara gidiyordum hep ama biraz araştırdım pek uzun süreli olmadığını anladım tekrar almak yerine akrabamızın vermek istediği anne yanı beşiği aldım. Zaten o tarz bişey arıyordum katlanabilir taşıması kolay diye eşim gece nöbetine gidiyor o zamanlar oturma odasına almak için istiyordum bi oturduğum odaya bi yatakodasına bu gelince oturma odasına hamak almaya karar verdim bu beşiğide kullanabildiğim kadar kullanıp yine büyük beşik alcam. Ama bana geldiği için böyle ordan gelmeseydi büyük beşik alcaktım tek seferde

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Taş çatlasın 8 aya kadar yatar bebiş bizdede var vbu beşikten o aydan sonra rahat edemedi cok donuyorlar geniş değil görüntü sevımlı anne yanı beşik içinde uygun 6 ay kullanır satarsın canım ☺️

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Yani canım zaten beşik 3 4 yaşa kadar yanında durur diyorsan bunu seviyorum içimde kalmasın kullan tabiki ilk bende bunlara gidiyordum hep ama biraz araştırdım pek uzun süreli olmadığını anladım tekrar almak yerine akrabamızın vermek istediği anne yanı beşiği aldım. Zaten o tarz bişey arıyordum katlanabilir taşıması kolay diye eşim gece nöbetine gidiyor o zamanlar oturma odasına almak için istiyordum bi oturduğum odaya bi yatakodasına bu gelince oturma odasına hamak almaya karar verdim bu beşiğide kullanabildiğim kadar kullanıp yine büyük beşik alcam. Ama bana geldiği için böyle ordan gelmeseydi büyük beşik alcaktım tek seferde
Çok kararsızım napıcağımı bilmiyorum bakmadığım model kalmadı kafam karma karışık 😂

Taş çatlasın 8 aya kadar yatar bebiş bizdede var vbu beşikten o aydan sonra rahat edemedi cok donuyorlar geniş değil görüntü sevımlı anne yanı beşik içinde uygun 6 ay kullanır satarsın canım ☺️
Yani sonrası için beşiğe gerek var mıdır almam gereklidir yani dimi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok kararsızım napıcağımı bilmiyorum bakmadığım model kalmadı kafam karma karışık 😂

Yani sonrası için beşiğe gerek var mıdır almam gereklidir yani dimi
Valla karar senin canım içimden benimde hep o beşik geçiyor ama görüntüsü cezbediyor 😂 diyorsan oda yapcam 1 yaşından sonra yine 1 yaş için beşik en iyisi bence baza için daha büyümesi gerekir büyüyen beşiklere bak istersen bide ileride büyütüp yatak gibi kullanabilirsin yine ☺️

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Bundan almistim kizima ve hic kullanamadik cok kullanissiz iki ay icinde yatmadan baska bi tane almistim goruntusune aldanipta parani cop etme benim gibi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 844
Canım bende bundan alacağım kademeli olanından ilk 6 ay üst kademede yatıyor, 6. Aydan sonra bi alta alıyorsun yaşına girene kadar kullanabilirsin. Oyun parkı falan almıştım öncekiler de ben sevemedim bebek ilk doğduğunda kayboluyor içinde bence 1 yaşından sonrası için uygun onlar çocuk ayaklanıp, kendine geldikten sonra. Biz şimdi 29dayız 3. Ya bide benim ilk heyecan yok tabi 35 36 haftalık olunca almayı düşünüyorum. Ne zaman istersen alabilirsin koy dursun hazır olsun zararı yok ya ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar