Beşik Tercihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Beşik Tercihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Beşik Tercihi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Çok kararsızım napıcağımı bilmiyorum bakmadığım model kalmadı kafam karma karışık 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani sonrası için beşiğe gerek var mıdır almam gereklidir yani dimi
Tabi biz aldık 2 Beşiği onda yatıyor artık. diğerini de kardeşi için sakiıyoruz bakalım

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende aldım bu beşikten ayrıca büyüyebilen yataklardan aldım. Yaklaşık 6-7 ay kadar yanında olacağı için bu daha portatif ve kullanması rahat olacak diye düşündüm. Kullanabildiğiniz kadar küçük olanı kullanmayı düşünüyorum bence almalısın bütün yigenlerim ilk 7 ay falan hep bu besiklerde yattılar sonra büyük yataklarina geçtiler uyku eğitimi döneminde. Ben 28. Haftadayim aldık ama eve daha getirmedik kurulmadı yani havalar sıcak artık iyice ağırlaşıyorum da çok geç olmadan bir kaç hafta içinde herşeyi halletmeyi düşünüyorum 25. Haftadan sonra hazırlık ideal diye düşünüyorum 🥰

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende aldım bu beşikten ayrıca büyüyebilen yataklardan aldım. Yaklaşık 6-7 ay kadar yanında olacağı için bu daha portatif ve kullanması rahat olacak diye düşündüm. Kullanabildiğiniz kadar küçük olanı kullanmayı düşünüyorum bence almalısın bütün yigenlerim ilk 7 ay falan hep bu besiklerde yattılar sonra büyük yataklarina geçtiler uyku eğitimi döneminde. Ben 28. Haftadayim aldık ama eve daha getirmedik kurulmadı yani havalar sıcak artık iyice ağırlaşıyorum da çok geç olmadan bir kaç hafta içinde herşeyi halletmeyi düşünüyorum 25. Haftadan sonra hazırlık ideal diye düşünüyorum 🥰
Bende aklımda olsun o zaman ya henüz çok erken almam için ama dayanamıyorum da 7 aya kadar da büyütsem yeterli sağlıkla büyüsünler inşallah teşekkür ederim ❤️

Tabi biz aldık 2 Beşiği onda yatıyor artık. diğerini de kardeşi için sakiıyoruz bakalım
Kullandınız dimi bu beşikten

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Bende aklımda olsun o zaman ya henüz çok erken almam için ama dayanamıyorum da 7 aya kadar da büyütsem yeterli sağlıkla büyüsünler inşallah teşekkür ederim ❤️

Kullandınız dimi bu beşikten
Kullandık evet

Tüm sayfalar yüklendi.