Beta hcg acil bakarmsnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde hayalll tarafından oluşturulan Beta hcg acil bakarmsnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 727 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Beta hcg acil bakarmsnz
Konbuyu başlatan hayalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merabalar adete 8 gün varken kan verdim beta 10.2 çıktı 2 gün sonra tekrarlayım dedi hemşire tekrarladik bugün sonucu aldım 88.8 çıkmış bat a 4 var sizce artış nasıl iki günde katlanması iyi mi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Herkese merabalar adete 8 gün varken kan verdim beta 10.2 çıktı 2 gün sonra tekrarlayım dedi hemşire tekrarladik bugün sonucu aldım 88.8 çıkmış bat a 4 var sizce artış nasıl iki günde katlanması iyi mi
Kızım merhaba artık gayet güzel iki günde gayet güzel artmış

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Artış güzel canım iki gün sonra tekrar ver sonra da bir Dr ile görüş embriyo yerleşim yerine bakılır takibi yapılır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gayet güzel artmış canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hayırlı olsun bu arada

Esma2121

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi? Total hcg <2.00-- şu kilde çıkmış lütfen yardımcı olurmusunuz

Tüm sayfalar yüklendi.