Sorum var Beta hcg değeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruliii tarafından oluşturulan Beta hcg değeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg değeri
Konbuyu başlatan ebruliii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar hamileliğinizi öğrendiğiniz beta hCG değeriz kaçtı yükselmeleriniz nasıl oldu kaç günde ne kadar artması gerek küçük değerde hCG korkutmalı mı yoksa yükselir mı zamanla merak ediyorum size sormak istedim
Ben bebeklerimi hep 6 haftalıkken öğfendiğim İçin 😂😂😂değerler hep 10.000 den büyüktü ama sağlıklı bir gebelikte beta hcg değeri 2 günde 1 2 katı artması gerekiype en az

ebruliii

Kayıtlı Üye
rank
3 haftalıkken 10000 di iki günde bir tekrarlanması gerekiyor canım iki katına çıkması gerekiyor sağlıklı bir gebelikse seninki kaç
Benimki daha çok küçük çok erken öğrendim ilk bebeğimin kalbi durmuştu o yüzden bu ay çok silik te olsa çizgi görünce dün kan verdim 41 çıktı yarın bir daha vermeye gidicem inşallah herşey yolundadır🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bebeklerimi hep 6 haftalıkken öğfendiğim İçin 😂😂😂değerler hep 10.000 den büyüktü ama sağlıklı bir gebelikte beta hcg değeri 2 günde 1 2 katı artması gerekiype en az
Bende ilk gebeliğimi 1200 civarı öğrenmiştim adet gecikmesi vardı bir hafta daha sonra kalbi durdu bebeğimin 8 haftalıkken bu sefer adet gecikmesi olmadan gittim aceleci davrandım 41 çıkınca çok düşük gibi geldi korktum biraz daha çok küçük sanrm inşallah bu sefer sağlıcakla alırım kucağıma yarın tekrar kan vermeye gideyim ozaman

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimki daha çok küçük çok erken öğrendim ilk bebeğimin kalbi durmuştu o yüzden bu ay çok silik te olsa çizgi görünce dün kan verdim 41 çıktı yarın bir daha vermeye gidicem inşallah herşey yolundadır🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk gebeliğimi 1200 civarı öğrenmiştim adet gecikmesi vardı bir hafta daha sonra kalbi durdu bebeğimin 8 haftalıkken bu sefer adet gecikmesi olmadan gittim aceleci davrandım 41 çıkınca çok düşük gibi geldi korktum biraz daha çok küçük sanrm inşallah bu sefer sağlıcakla alırım kucağıma yarın tekrar kan vermeye gideyim ozaman
Git canım ve kötü düşünme her gebelik bir olacak diye bir şeu yok eminim ki sağlıklıdır minik 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar