Sorum var Beta hcg kahverengi akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sarya tarafından oluşturulan Beta hcg kahverengi akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg kahverengi akıntı
Konbuyu başlatan Sarya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Sarya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba herşey yolunda bebeğimi gördüm yaşadığım akıntı yerleşme akıntısıymış ve geç döllenme olmuş şuan 6+1 günlüğüm kalbide atıyordu çok şükür rabbime her şey yolunda

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba herşey yolunda bebeğimi gördüm yaşadığım akıntı yerleşme akıntısıymış ve geç döllenme olmuş şuan 6+1 günlüğüm kalbide atıyordu çok şükür rabbime her şey yolunda
Çok şükür canım sevindim senin adına rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim sağlıkla mutlulukla gelsin inşaAllah 🤩

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Selam kızlar ben 6+3 günlük gebeyim kahverengi akıntım var dört gündür dün doktora gittim normal olduğunu yani yerleşme kanaması olabilir dedi ilaç falan vermedi haftaya gel yine bakalım dedi akıntın kırmızı olursa acile git keseyi gördü bebeği göremedi üstten baktı tabi ve kan tahlili çıktı e nabız da gördüm beta hcg (serum plazma )8656 U/L diye değerim normal mi yardıma ihtiyacım var haftaya kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cevap veren yok mu ya 😔
Değerin normal cnm sıkma canını,benim 3 ay boyunca tahliller de çıkmadı gebelik testinde çıkmadı ultrason da kese dahi yoktu.bana hamile değilsin deyip adet söktürücü verdiler.kullandim ama yine işe yaramadı.3.ayin sonunda vajinanın üst kısmını ve yan kısımlarını kontrol ettim elime bir sertlik geldi hamileyim ben ya deyip gidip gebelik testi aldım çift çizgi çıktı sonra özele hastaneye gittim doktor bana 13 haftalık erkek çocuğuna hamilesin dedi.suan 5 yaşında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar