Beta HCG neden düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1prenses⏳🤰 tarafından oluşturulan Beta HCG neden düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta HCG neden düşük
Konbuyu başlatan 1prenses⏳🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 1prenses⏳🤰

1prenses⏳🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bende onun için yazdım yani bebek o değerde evde ki testte zor çıkar diye biliyorum çünkü bende yaptım çıkmadı iki hafta sonra yaptım silik çizgi çıktı değerim de 354 felan dı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acile gidip kan verebilirsin senşn için diyorum değerin ne kadar yükselmiş diye bu değerler de bildiğim kadarıyla gebelik yok çıkıyor 0.10 üzeri çıkması lazım
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 😊

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 😊
Rica ederiz ama tahlil vermeyi unutma acile gidebilirsin inşallah haber vermeyi unutma bize de

İnşAllah ama bence sağlık ocağı doktoru pek bişey bilmiyor hastaneye gidip kan vermesi daha mantıklı
Aynen bende ilk acile gitmiştim sağlık ocağı zaten virüs var diye pek fazla ilgilenmiyor yani burda öyle

1prenses⏳🤰

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederiz ama tahlil vermeyi unutma acile gidebilirsin inşallah haber vermeyi unutma bize de

Aynen bende ilk acile gitmiştim sağlık ocağı zaten virüs var diye pek fazla ilgilenmiyor yani burda öyle
Tamm dir teşekkür ederim mutlaka haber vericem ❤️🥰

Canım merhaba haber ver demiştin ya 6 hafta 5 günlük olduk biz 🥰🥰🤰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar