Beta HCG Yüksek Mi:(

• Konbuyu başlatan İlayda
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlayda tarafından oluşturulan Beta HCG Yüksek Mi:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta HCG Yüksek Mi:(
Konbuyu başlatan İlayda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana
İ

İlayda

Guest
29 Nisan kadın doğum uzmanına gittim keseyi göremedim dedi ve kan aldı beta 61 çıktı aradan 8-9 gün geçti acile gittim orda betam 7447 çıktı normal mi acaba ?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
29 Nisan kadın doğum uzmanına gittim keseyi göremedim dedi ve kan aldı beta 61 çıktı aradan 8-9 gün geçti acile gittim orda betam 7447 çıktı normal mi acaba ?
Çok iyi canım ben 26 binlerde gördüm keseyi oda zoraki oldu yerleşme yeri yüzünden ilk gittiğinde 61 de gözükmemesi çok normal

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Normal ben 31 aralik kan verdim 3911 cikti 3gun sonra 15bin ustunde cikti zaten beta hsg 2gunde 2katina ulasmasi gerekiyor saglikli gebelik icin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok iyi canım ben 26 binlerde gördüm keseyi oda zoraki oldu yerleşme yeri yüzünden ilk gittiğinde 61 de gözükmemesi çok normal
Aynen bende 15bin gectikten sonra gordum keseyi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Normal ben 31 aralik kan verdim 3911 cikti 3gun sonra 15bin ustunde cikti zaten beta hsg 2gunde 2katina ulasmasi gerekiyor saglikli gebelik icin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende 15bin gectikten sonra gordum keseyi
Benim 26 binde bebek bile gözükmedi 2 hafta sonra gördüm bebeği de

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benim 26 binde bebek bile gözükmedi 2 hafta sonra gördüm bebeği de
Bende 15bin oldugu gun sadici kese gördüm 2hafta sonra tekrar gittim hem bebek gordum hem kalp atışını duydum 2hafatda belki dahada yükselmişti beta hsg 2gunde 2katina ciktigina gore 🥰 simdi 24 hafatdayiz cok şükür gun sayiyorum 11gun sonra ciftli rakamlara basliycagiz insallah 😀

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 15bin oldugu gun sadici kese gördüm 2hafta sonra tekrar gittim hem bebek gordum hem kalp atışını duydum 2hafatda belki dahada yükselmişti beta hsg 2gunde 2katina ciktigina gore 🥰 simdi 24 hafatdayiz cok şükür gun sayiyorum 11gun sonra ciftli rakamlara basliycagiz insallah 😀
Ne güzel Allah sağlıkla kucağına versin inşallah ben de 190 gün kalmış 90 biterse çabucak geçer gibi düşünüyorum hayırlısıyla ☺️

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel Allah sağlıkla kucağına versin inşallah ben de 190 gün kalmış 90 biterse çabucak geçer gibi düşünüyorum hayırlısıylaoyle geçiriyoruz iste allahtan zaman su

Ne güzel Allah sağlıkla kucağına versin inşallah ben de 190 gün kalmış 90 biterse çabucak geçer gibi düşünüyorum hayırlısıyla ☺️
Walla bende oyle yaptim sonunda 111gun 11gunu gecirebilsem sonra orasi gecer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar