Beta hcg

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ayşe nazlı tarafından oluşturulan Beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Beta hcg
Konbuyu başlatan Ayşe nazlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben ayın 6 sında kan testi yaptırdım sonucum 1.20 çıktı
10 şubatta tekrardan yaptırdım 3.9 çıktı pazartesi günü doktora gitsem belli olurmu ultrasonda sol kaşığımda bişey hissediyorum hareket edildiğini bu durumu yaşayan varmı aranızda
İnşallah eltimde olan mucize sende de olur onun adetine 10 gün varken betası 1 cikmisti sonra adet günü geçti bı anda yükseldi inşallah hayırlı bı evladın olur buraya güzel haberini yazarsın bu ay olmazsada üzme kendini Rabbim hayırlı zamanda nasip eder🤲

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Amin
İnşallah eltimde olan mucize sende de olur onun adetine 10 gün varken betası 1 cikmisti sonra adet günü geçti bı anda yükseldi inşallah hayırlı bı evladın olur buraya güzel haberini yazarsın bu ay olmazsada üzme kendini Rabbim hayırlı zamanda nasip eder
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah abla inşallah 🙏 çok korkuyorum çünkü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar ben ayın 6 sında kan testi yaptırdım sonucum 1.20 çıktı
10 şubatta tekrardan yaptırdım 3.9 çıktı pazartesi günü doktora gitsem belli olurmu ultrasonda sol kaşığımda bişey hissediyorum hareket edildiğini bu durumu yaşayan varmı aranızda
Gebelik yok ki canım 5 üstü olması gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar