Sorum var Beta hcgsi dusup yukselmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde firumsh tarafından oluşturulan Beta hcgsi dusup yukselmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcgsi dusup yukselmesi
Konbuyu başlatan firumsh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

firumsh

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık gebelik var normalde 8 hafta olması gerekiyor geç döllenme dediler beta bine geldiğinde bakmayı bıraktık ama geçen lekelenme yaşadık hastanede bir baktık en son betadan 15 gün geçmişti değer 3400 çıktı 24 saat içinde tekrar bakıldı 3100 çıktı kürtaj dediler ama kesem gayet normal lekelenme durmuştu ağrım hiç olmamisti iki gün sonra tekrar gittim beta 4400 çıktı ne yapmak gerekiyor lütfen acil cevap verin lütfen aldırmam mi gerekiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
6 haftalık gebelik var normalde 8 hafta olması gerekiyor geç döllenme dediler beta bine geldiğinde bakmayı bıraktık ama geçen lekelenme yaşadık hastanede bir baktık en son betadan 15 gün geçmişti değer 3400 çıktı 24 saat içinde tekrar bakıldı 3100 çıktı kürtaj dediler ama kesem gayet normal lekelenme durmuştu ağrım hiç olmamisti iki gün sonra tekrar gittim beta 4400 çıktı ne yapmak gerekiyor lütfen acil cevap verin lütfen aldırmam mi gerekiyor
Hayır aldırma canım benim gayet sağlıklı şuan beta bir kaç gün sonra yeniden kan ver 8. Hafatya kadar bebeğin kalp atışı duyulmazsa o zaman kürtajı düşünürsün şuan ama kürtaj kararı için çok erken

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

firumsh

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaaa çok teşekkür ederim
Rica ederim canım bu dediğin olay teyzemin başına geldi tani seninki yine çok yüksek onun ki 300 400 dü resmen doktor kürtaj demedi kese güzel gözüküyor dokunmayalım bir bakaşım dediler 7. Haftada bebeğin kalp atışları duyuldu tabi 2 hafta sonra teyzem koltuk kaldırınca bebeği düştü 🥺🥺

firumsh

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım bu dediğin olay teyzemin başına geldi tani seninki yine çok yüksek onun ki 300 400 dü resmen doktor kürtaj demedi kese güzel gözüküyor dokunmayalım bir bakaşım dediler 7. Haftada bebeğin kalp atışları duyuldu tabi 2 hafta sonra teyzem koltuk kaldırınca bebeği düştü 🥺🥺
Teyzeninde düşüp yükseldi yani öyle mi bu arada çok gecmis olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teyzeninde düşüp yükseldi yani öyle mi bu arada çok gecmis olsun
Evet canım Onun ki ilk 400 lerdeydi sonra 300 düştü sonra dan yükselmeye başladı hatta ara ara yine düşüp yükseldi sonradan tam olarak yükselmeye başladı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Herşey gönlünüzce olsun inşallah🤲🤲❤️

firumsh

Kayıtlı Üye
rank
Herşey gönlünüzce olsun inşallah🤲🤲❤️
Çok teşekkür ederim çok umitsizdim cidden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım Onun ki ilk 400 lerdeydi sonra 300 düştü sonra dan yükselmeye başladı hatta ara ara yine düşüp yükseldi sonradan tam olarak yükselmeye başladı
Çok umitsizdim Allah sizden razı olsun sonuç ne olursa olsun çok mutlu oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar