Sorum var Beta normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ima tarafından oluşturulan Beta normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta normal mi ?
Konbuyu başlatan ima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ima

ima

Kayıtlı Üye
rank
Dün hamile olduğumu öğrendim, erken gebelik testinde silik çizgi çıktı, uygulamaya göre 3 haftalık gözüküyor son adet tarihim 18 Mayıs, kan verdim betam 52 çıktı, kasıklarımda ara ara ağrılar var normal mi , ilk gebeliğim tecrübem yok , korkuyorum

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Evet şuan büyük ihtimal döllənmə zamanı benimde oyleydi onun için o kadar düşük çıkmış 2 günden bir 2 katına cikacak 3 gün sonra felan təkrar ver bence

ima

Kayıtlı Üye
rank
Evet şuan büyük ihtimal döllənmə zamanı benimde oyleydi onun için o kadar düşük çıkmış 2 günden bir 2 katına cikacak 3 gün sonra felan təkrar ver bence
Çok teşekkür ederim, peki sizde nasıl oldu yükseldi mi bir de kasık ağrım normal mi sizde oluyor muydu?

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Bende verdim 18 günlük gebelik vardı 4 gün sonra təkrar isdediler artiyomu diye o zaman baya yüksək çıktı ben 3 kez verdim betayı
Sonra kasık ağrım çok oldu kanamam falan oldu düşük tehlikesi vardı onun için iyne oldum 3.5 ayına kadar simdi 5 aylığız☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Dün hamile olduğumu öğrendim, erken gebelik testinde silik çizgi çıktı, uygulamaya göre 3 haftalık gözüküyor son adet tarihim 18 Mayıs, kan verdim betam 52 çıktı, kasıklarımda ara ara ağrılar var normal mi , ilk gebeliğim tecrübem yok , korkuyorum
Normal canım ama eğer çok şiddetli dinlenince geçmeyen yada ağrıyla beraber pembe, kahverengi kırmızı kanama olursa direk beklemeden hastaneye git. Elinden geldiğince dikkat et ağır iş yapma. Bol bol dinlen , yüksek yerlere uzanma .

ima

Kayıtlı Üye
rank
Bende verdim 18 günlük gebelik vardı 4 gün sonra təkrar isdediler artiyomu diye o zaman baya yüksək çıktı ben 3 kez verdim betayı
Sonra kasık ağrım çok oldu kanamam falan oldu düşük tehlikesi vardı onun için iyne oldum 3.5 ayına kadar simdi 5 aylığız☺️
Ay maşallah sağlıkla büyütün inşallah 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım ama eğer çok şiddetli dinlenince geçmeyen yada ağrıyla beraber pembe, kahverengi kırmızı kanama olursa direk beklemeden hastaneye git. Elinden geldiğince dikkat et ağır iş yapma. Bol bol dinlen , yüksek yerlere uzanma .
Allah sizden razı olsun içim rahatladı, dinlenince geçiyor çok şükür ☺️

Ama kasık ağrıları fazla deyilse normal korkmana gerek yok
Aşırı değil biraz yatinca geçiyor, dayanılmaz bir ağrı da değil kramp gibi oluyor

Ama kasık ağrıları fazla deyilse normal korkmana gerek yok
Aşırı değil biraz yatinca geçiyor, dayanılmaz bir ağrı da değil kramp gibi oluyor
Kan ver canım birde 4 günde bie filan değer nasıl artıyor bak
Tamam , çok teşekkür ederim ☺️

_nur17

Kayıtlı Üye
rank
Ay maşallah sağlıkla büyütün inşallah 🌸

Allah sizden razı olsun içim rahatladı, dinlenince geçiyor çok şükür ☺️

Tamam , çok teşekkür ederim ☺️
Yatınca geçiyorsa hiç korkma canım sen artık bir canlı taşıyorsun ağrıların olucak böyüdükce baya ağrıda olucak ben şuan bel ağrısından yatamiyorum 5 ayında boyleyse 9 ayına kadar neler yaşıycaz Allah bilir 😅

ima

Kayıtlı Üye
rank
Yatınca geçiyorsa hiç korkma canım sen artık bir canlı taşıyorsun ağrıların olucak böyüdükce baya ağrıda olucak ben şuan bel ağrısından yatamiyorum 5 ayında boyleyse 9 ayına kadar neler yaşıycaz Allah bilir 😅
Allah hepimize yardım etsin , çok farklı bir duygu derlerdi inanmazdım, tez canlı biriyim normalde ama ona zarar gelecek diye sürekli yatıyorum ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.