Sorum var Beta normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ima tarafından oluşturulan Beta normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta normal mi ?
Konbuyu başlatan ima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ima

ima

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hoş buldum ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

18 Mayıs son adet tarihim pazartesi günü kan verdim , heyecanla yanlış yazmış olabilirim ☺️
Hmm olabilir canım önemli deil sen 4 haftalık gebesin o zaman degerine baktır sağlıklı bir gebelik için iki günde 2 katına çıkması gerekir

ima

Kayıtlı Üye
rank
Hmm olabilir canım önemli deil sen 4 haftalık gebesin o zaman degerine baktır sağlıklı bir gebelik için iki günde 2 katına çıkması gerekir
Bugün baktırdım 152 olmuş beta pazartesi günü 52 demişti, ama doktor az yükselmiş dedi ve bu gebelik henüz çok erken 3 haftaliktan az olabilir dedi

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim , bugün tekrar kan verdim 152 , çıktı doktor az artmış ben daha çok olmasını beklerdim dedi, korkuyorum bir yandan kasık ağrılarım oluyor çok şiddetli değil ama onların da olmamasi gerekiyor dedi içime iyice korku yerleşti
Bende de olmuştu bı süre ama çabuk geçti geçmezse bidaha görün

N

Nara231223

Guest
Dün hamile olduğumu öğrendim, erken gebelik testinde silik çizgi çıktı, uygulamaya göre 3 haftalık gözüküyor son adet tarihim 18 Mayıs, kan verdim betam 52 çıktı, kasıklarımda ara ara ağrılar var normal mi , ilk gebeliğim tecrübem yok , korkuyorum
Ya sizde 0.52mi çikti?

Tüm sayfalar yüklendi.