Sorum var Beta normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ima tarafından oluşturulan Beta normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta normal mi ?
Konbuyu başlatan ima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ima

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay maşallah sağlıkla büyütün inşallah 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sizden razı olsun içim rahatladı, dinlenince geçiyor çok şükür ☺️

Aşırı değil biraz yatinca geçiyor, dayanılmaz bir ağrı da değil kramp gibi oluyor

Aşırı değil biraz yatinca geçiyor, dayanılmaz bir ağrı da değil kramp gibi oluyor

Tamam , çok teşekkür ederim ☺️
Allah senden de razı olsun canım benim sağ salim gelsin inşallah 🙏🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay maşallah sağlıkla büyütün inşallah 🌸

Allah sizden razı olsun içim rahatladı, dinlenince geçiyor çok şükür ☺️

Tamam , çok teşekkür ederim ☺️
Benim de aynı dediğin gibi olmuştu aynı zamanlardı 3-4 haftalıkken ben hamile olduğumu düşünmüyordum eşim taraf hep senelerce uğraşmış çocuk için ben adet sökülmüyor adet ağrısı sanıyordum meğerse bebişim yapıyormuş 🤭

ima

Kayıtlı Üye
rank
Allah senden de razı olsun canım benim sağ salim gelsin inşallah 🙏🏻
İnşallah 🌸

Benim de aynı dediğin gibi olmuştu aynı zamanlardı 3-4 haftalıkken ben hamile olduğumu düşünmüyordum eşim taraf hep senelerce uğraşmış çocuk için ben adet sökülmüyor adet ağrısı sanıyordum meğerse bebişim yapıyormuş 🤭
Ben çok korktum herkes kasık ağrısının normal olduğunu söylüyor hâlbuki, sanki her an adet olacakmisim gibi hissediyorum ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşallah 🌸

Ben çok korktum herkes kasık ağrısının normal olduğunu söylüyor hâlbuki, sanki her an adet olacakmisim gibi hissediyorum ☺️
Ay ben bu ikinci bebeğimde senin gibiydim bel kasık ağrısından ölüyordum resmen hamile olduğumu bilmiyordum aha adet oldum aha olacağım dlye diye en son hamile olduğumu öğrenmiştim ama baya sorunlu geçti benim 2. Gebelik 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dün hamile olduğumu öğrendim, erken gebelik testinde silik çizgi çıktı, uygulamaya göre 3 haftalık gözüküyor son adet tarihim 18 Mayıs, kan verdim betam 52 çıktı, kasıklarımda ara ara ağrılar var normal mi , ilk gebeliğim tecrübem yok , korkuyorum
Muhtemelen 4 haftalık gebelik var canım bu değere göre en son 18 hsziran vermisin kanı bu zaman akdar gitmedin mi bidaha

ima

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben bu ikinci bebeğimde senin gibiydim bel kasık ağrısından ölüyordum resmen hamile olduğumu bilmiyordum aha adet oldum aha olacağım dlye diye en son hamile olduğumu öğrenmiştim ama baya sorunlu geçti benim 2. Gebelik 😂😂
İnşallah benimki sorunlu geçmez ☺️ ufak bir ağrı girse hemen yatiyorum bebeğe bir şey olmasın diye

Muhtemelen 4 haftalık gebelik var canım bu değere göre en son 18 hsziran vermisin kanı bu zaman akdar gitmedin mi bidaha
Dün öğrendim daha, dün kan testi yapıldı 52 çıktı perşembe günü yine gel takibini yapalim dedi bekliyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşallah benimki sorunlu geçmez ☺️ ufak bir ağrı girse hemen yatiyorum bebeğe bir şey olmasın diye

Dün öğrendim daha, dün kan testi yapıldı 52 çıktı perşembe günü yine gel takibini yapalim dedi bekliyorum
Korkma canım stres yapma. İyi düşün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

18 Mayıs da kan verdim yazmıstin sanki canım

Tüm sayfalar yüklendi.