Sorum var Beyaz akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minikanne tarafından oluşturulan Beyaz akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyaz akinti
Konbuyu başlatan Minikanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minikanne

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.34cü haftadayım birkaç haftadır beyaz akıntlm oluyo. Bu normalmı. Amnion sıvlsl olmaslndan korkuyorum. Kontrole 1 hafta kaldı. Endişeliyim. Bazılarl normal diyo . Siz ne düşünüyosunuz. Koku kaşıntl falan yok. Sanki fiziksel aktiviteden sonra daha da artıyo
Normal canım o hormonlardan dolayıdır amniyon sıvısı berrak olur

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar.34cü haftadayım birkaç haftadır beyaz akıntlm oluyo. Bu normalmı. Amnion sıvlsl olmaslndan korkuyorum. Kontrole 1 hafta kaldı. Endişeliyim. Bazılarl normal diyo . Siz ne düşünüyosunuz. Koku kaşıntl falan yok. Sanki fiziksel aktiviteden sonra daha da artıyo
Ben 22 haftaligim ve hamile kaldigimdan beri var bende. Bazen su gibi bazen kesik bazen akiskan beyaz kime sorduysam normal dedi ama bu ara iyice artti kizariyor yanma vr kasintid abasladı muhtemelen benmki enfekaiyona dondu ama kasintisiz olan normalmis. Hatta cok ayakta kaldigind ayada cok su ictiginde daha fazla olabilirmis

Tüm sayfalar yüklendi.