Beyaz mutfak tezgahı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Beyaz mutfak tezgahı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Beyaz mutfak tezgahı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Porçöz dökün kızlar benim kurtarıcı deterjanım anında hal olur bembeyaz yeni gibi özellik le de lavabo ve tuvalet te çok kullanırım süper temizlik @Zümree 👸
Canım benim tencereden dolayı hani böyle sarı leke lekeler oluşmuş yanık gibi Porçöz Onda da etki eder mi acaba Bir de tezgaha zarar verir mi Kaş yapalım derken göz çıkarmayayım bir de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim tencereden dolayı hani böyle sarı leke lekeler oluşmuş yanık gibi Porçöz Onda da etki eder mi acaba Bir de tezgaha zarar verir mi Kaş yapalım derken göz çıkarmayayım bir de
Bende tezgahımda bazen sararınca kullanırım bi zararı yok mermer sonuçta ben tuvalette lavaboda fayanslarda kullanırım ama bir sorunla karşılaşmadım , bi dene canım denemeden bilemeyiz

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen haklısın canim peki birdeniyim
Bende tezgahımda bazen sararınca kullanırım bi zararı yok mermer sonuçta ben tuvalette lavaboda fayanslarda kullanırım ama bir sorunla karşılaşmadım , bi dene canım denemeden bilemeyiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef canm kesinlikle çaresi yok tek seçenek boyamak bende çok pişman oldum beyaz yaptirdigima ama şimdi gri daha iyi duruyo boyamani tavsiye ederim başkada çaresi yok☺️
Aslında beyaz tezgah severim de böyle tencere yanığı olacağını hiç tahmin etmemiştim yoksa çok dikkat ederdim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen haklısın canim peki birdeniyim

Aslında beyaz tezgah severim de böyle tencere yanığı olacağını hiç tahmin etmemiştim yoksa çok dikkat ederdim
Küçük bir alana dökersin sarısı geçiyorsa ona göre kullanırsın bir kerede yapma 🤗 merak ettim sonucu inşaAllah hallolur ya

Evet kokusu var ama ağır değil fazla tabiki başka deterjanlar la karıştırılmadığı sürece, ben asperox sarı gücü hiç kullanmadım annem almıştı orda onların evinde bir kere denedim baktım güzel değil almadım sevmiyorum ama yüzey temizleyicisini çok seviyorum çok güzel kokuyor , ben fazla çeşit deterjan kullanmam benim deterjanlarım bellidir değişmez cif, Domestos, camsilin fırın temizleyicisi , asperox yüzey temizleyici pembesi, camsil , duşa kabin temizleyici , BİM'in bulut yumuşatıcısı (pembesi) ve tabiki porçöz, bunlarla gerçekten aşk yaşıyorum diye bilirim çok seviyorum bunları😁 onun dışında diğer deterjanları kullanmam değiştirmem de markasını bile değiştirmem 😀
Evet yüzey temizleyicisi vidden mis gibi ben de pembesini kullanıyorum sarı güç b.k gibi artık çok sinirliyim 2 tane almıştım birini yarıladım mecburen cam siliyorum diğerini hiç açmadım boşa masraf resmen porçözü alayım ben de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Küçük bir alana dökersin sarısı geçiyorsa ona göre kullanırsın bir kerede yapma 🤗 merak ettim sonucu inşaAllah hallolur ya

Evet yüzey temizleyicisi vidden mis gibi ben de pembesini kullanıyorum sarı güç b.k gibi artık çok sinirliyim 2 tane almıştım birini yarıladım mecburen cam siliyorum diğerini hiç açmadım boşa masraf resmen porçözü alayım ben de
Aynen canım , porçöz gerçekten çok güzel bi deterjan lavabolar sararmış ve Domestos la geçmiyorsa onu dök anında temizliyor, ve üstelik kireç leri de çok çabuk söküyor banyoda kireç tutan ne varsa biraz dök mis anında tertemiz , yazık canım atacak değilsin ya kullan birdaha almaz sın

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım , porçöz gerçekten çok güzel bi deterjan lavabolar sararmış ve Domestos la geçmiyorsa onu dök anında temizliyor, ve üstelik kireç leri de çok çabuk söküyor banyoda kireç tutan ne varsa biraz dök mis anında tertemiz , yazık canım atacak değilsin ya kullan birdaha almaz sın
Canim porcozun mutfak için olanını mi aliyim yoksa fark etmiyor mu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen her gördüğümde kendime kızıyorum resmen boşa durmasın diye de camları kapıları onunla temizliyorum neyse ki bu işlere iyi yarıyor tavsiyen için de çok teşekkür ederim ilk fırsatta alıcam 🌸

Tüm sayfalar yüklendi.