Beyaz mutfak tezgahı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Beyaz mutfak tezgahı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 765 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Beyaz mutfak tezgahı
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Günaydınlar kizlar tencereden dolayi beyaz tezgahım da sari renkler oluştu geçmiyor tencereyi sıcak üstüne biraktiğin için sari renkler oluştu tezgâhım kirli duruyor hiç yıkamıyorum gibi bu lekeler nasil geçer domestos kullandim yine geçmedi
Canim güzel detarjanlarar var marketde bulursun onu burdan diyil 🤣yutuba yaz bak lekeyi nasil apariyolar orda karsina cıkar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Günaydınlar kizlar tencereden dolayi beyaz tezgahım da sari renkler oluştu geçmiyor tencereyi sıcak üstüne biraktiğin için sari renkler oluştu tezgâhım kirli duruyor hiç yıkamıyorum gibi bu lekeler nasil geçer domestos kullandim yine geçmedi
Benimde tezgahın beyaz o duruma gelmedi ama Çay lekesi vsm oldugunda direk çamaşır suyu ve cifle hallderiyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim güzel detarjanlarar var marketde bulursun onu burdan diyil 🤣yutuba yaz bak lekeyi nasil apariyolar orda karsina cıkar
Canim ne kullandimsa geçmedi işte sizin böyle başınıza geldiyse bana yardimci olun diye burdan yazdim youtube baktim denedim olmadi aşkoo😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

As
Benimde tezgahın beyaz o duruma gelmedi ama Çay lekesi vsm oldugunda direk çamaşır suyu ve cifle hallderiyorum
Asenam ya sıcak tencereyi üstüne biraktim hep leke yapmış kirli gibi duruyor ya ne yaptiysam olmadı

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canim ne kullandimsa geçmedi işte sizin böyle başınıza geldiyse bana yardimci olun diye burdan yazdim youtube baktim denedim olmadi aşkoo😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

As

Asenam ya sıcak tencereyi üstüne biraktim hep leke yapmış kirli gibi duruyor ya ne yaptiysam olmadı
Aynen ya bende bikdim kendi evimiz diyil başka ülkedeyiz kiraciyim ya lavabo banyosu da öyle ben isderim beyaz olsun yapmadim detarjan kalmadi ise yaramiyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya bende bikdim kendi evimiz diyil başka ülkedeyiz kiraciyim ya lavabo banyosu da öyle ben isderim beyaz olsun yapmadim detarjan kalmadi ise yaramiyor
Aslında ben kiracı değilim benim kendi evim ama sıcak tencere Çaydanlığın beyaz tezgahta sarı lekeler bıraktığın hiç bilmiyordum zamanla tezgahım sararınca anladım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde tezgahım öyle plastik gibi yanıyor sıcak tencere değince ondan sonrada yanık lekesi oluşuyor o leke geçmiyor ben ne yaptıysam geçmedi sanırım tezgah mermer değil o yüzden öyle oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız nasıl yaptın onu benimde tezgahım beyaz ama öyle olmuyor sadece çay lekesi va olunca ben cif sürüyorum yada bazen gerekirse çamaşır suyu ile güzelce siliyorum parıl parıl oluyor baktın çıkmıyor yağ çözücü var biraz kötğ kokuyor ama çok işe yarıyor benden sana tavsşye oda çıkarır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar