Beyazlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Beyazlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,283 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyazlar
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Toz soda mı annem de dedi de anlamadım adı ne

Toz soda mı annem de dedi de anlamadım adı ne

Hm hem ondan hem de toz deterjan döküyoruz demi tek tek deneyim inşallah yazdıklarınızı
Evet toz çamaşır sodası az bişey de kosla leke çıkarıcı eklerseniz farka inanamayacaksiniz.Hem beyazliyor hemde her türlü ne leke varsa çıkıyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Leke çıkarıcı adı ne
Kosla yada Porçöz

Beyazlar için sıvı deterjan kullanmıyorum beyazlara özel toz detarjanla suyunu alıp biraz köpürtünce makineyi durdurup yarım saat kadar sonra açıyorum yıkamayı normal atlet falan olunca sırf beyazsa deterjan bölmesine az bi çamaşır suyu damlatıyorum yazı vs yoksa normal kıyafetleri 30 derecede iç çamaşırlarını 90 derece de yıkıyorum
Benm makinem siyahlari tozlandiriyor yaşan var mı?

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Evet toz çamaşır sodası az bişey de kosla leke çıkarıcı eklerseniz farka inanamayacaksiniz.Hem beyazliyor hemde her türlü ne leke varsa çıkıyor
Tamam inşallah deneyim

Kosla yada Porçöz

Benm makinem siyahlari tozlandiriyor yaşan var mı?
Kosla yı deneyim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Beyazları nasıl yıkıyorsunuz deterjan hangisini kullanıyoraunuz mesela kaç derece de
60 derecede çift durulama, kışla leke çıkarıcı kullanıyorum ama ben leke çıkarıcı hemen koymuyorum ilk önce makina içindeki suyun ısınmasını bekliyorum daha sonra deterjan gözünden koyup arkasindan kaynar su sokuyirum biraz makina gözü de deterjan dan arınmış olsun diye. Baştan leke çıkarıcı koyunca lekeler çıkmıyor.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
60 derecede çift durulama, kışla leke çıkarıcı kullanıyorum ama ben leke çıkarıcı hemen koymuyorum ilk önce makina içindeki suyun ısınmasını bekliyorum daha sonra deterjan gözünden koyup arkasindan kaynar su sokuyirum biraz makina gözü de deterjan dan arınmış olsun diye. Baştan leke çıkarıcı koyunca lekeler çıkmıyor.
Hm tamam aklımda bulunsun 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar