Beyinde gelişememe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Tug tarafından oluşturulan Beyinde gelişememe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 402 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyinde gelişememe
Konbuyu başlatan Tug
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
arkadaşlar merhaba 23 haftalık gebeyim bebeğim kafasında Corpus collozum gelişmemiş ve sol ayağında 6 parmak var fetal dna verdim sonuç bekliyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mı
Konu hakkında hiç bilgim yok maalesef 🙁 ama çok üzüldüm rabbim tarafından bir mucize olur inşallah sağ salim kucağına alırsın minigini 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
arkadaşlar merhaba 23 haftalık gebeyim bebeğim kafasında Corpus collozum gelişmemiş ve sol ayağında 6 parmak var fetal dna verdim sonuç bekliyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mı
Bir bilgim yok canım ama rabbim yardımcınız olsun inşallah büyük bir sorun değildir sağlık açısından Allahım evladını sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Amin inşallah 🤲🏻 duadan başka yapacağım bir şey yok 😥
Üzülme canım benimde kziimla hamileyken down sendromu dediler çok üzüldüm aldır dediler bana kaç aylık hamileydim birde ama ben kimseyi dinlemedim dedim olsun evladım o benim doğuracam çok şükür amniyosentez yaptık temiz çıktı çok şükür kızım sağlıklı şimdi 5 yaşına girecek rabbim ne derse o olur herşeyin hayırlısı olsun canım benim sende kafaya çok takma ne gelirse Rabbimizden hamdolsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım 🤲🏻doktorlar aldırmam gerektiğini söylediler 😢özelde bir doktor buldum test verdim yurtdışına gitti kanımdan bebeğimin genetiğine bakacak ona göre yol izlenecek inşallah güzel sonuçlar çıkar Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin 🤲🏻
Amin canım benim aminn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım 🤲🏻doktorlar aldırmam gerektiğini söylediler 😢özelde bir doktor buldum test verdim yurtdışına gitti kanımdan bebeğimin genetiğine bakacak ona göre yol izlenecek inşallah güzel sonuçlar çıkar Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin 🤲🏻
Amin canım benim aminn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım amin sakın aldırma sen rabbim ona elbet bir ömür biçmiştir . Doktorlara kalsa her gelene aldır diyorlar vicdansız gibi

Tug

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin sakın aldırma sen rabbim ona elbet bir ömür biçmiştir . Doktorlara kalsa her gelene aldır diyorlar vicdansız gibi
Evet dünyam başıma yıkıldı duyunca ama rabbimden umut kesilmez nasıl kıyılır o benim canımdan bir parça inşallah bende sağlıkla alırım elime yavrumu 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet dünyam başıma yıkıldı duyunca ama rabbimden umut kesilmez nasıl kıyılır o benim canımdan bir parça inşallah bende sağlıkla alırım elime yavrumu 🤲🏻
Eminim sağlıklıdır canım asla stres yapma zor biliyorum ama iyi düşün olur mu . Sonuçların çıkınca muhakkak paylaş bizimle

Tug

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım benimde kziimla hamileyken down sendromu dediler çok üzüldüm aldır dediler bana kaç aylık hamileydim birde ama ben kimseyi dinlemedim dedim olsun evladım o benim doğuracam çok şükür amniyosentez yaptık temiz çıktı çok şükür kızım sağlıklı şimdi 5 yaşına girecek rabbim ne derse o olur herşeyin hayırlısı olsun canım benim sende kafaya çok takma ne gelirse Rabbimizden hamdolsun
Çevremde seninle aynı şeyleri yaşamış çok insan var. MAŞALLAH rabbim senin yavrunun yüzüne gülmüş 🙏🏼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar