Bi bakabilir misiniz hanımlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Edda1 tarafından oluşturulan Bi bakabilir misiniz hanımlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 292 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bi bakabilir misiniz hanımlar
Konbuyu başlatan Edda1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Edda1

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba,, yarın ikili test için kontrolüm var tam olarak nasıl yapılıyor acaba alttan muayene söz konusu değil dimi ilk gebeliğim ve bu konularda çok tecrübesizim

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba,, yarın ikili test için kontrolüm var tam olarak nasıl yapılıyor acaba alttan muayene söz konusu değil dimi ilk gebeliğim ve bu konularda çok tecrübesizim
Ablacım senden kan alıyorlar birde perinatolojiye yönlendiriyorum kağıt doldurup yazıyorsun orda sonrada ultrasona giriyorsun ablam

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Peki çok gerekli mi yaptırmasam ne olur ki
Onu zaten kendi doktorundan yaptırıyor ben yaptırdım 3lu taramaya girmedim annem bana dedi 2li yaptrimissin zaten dedi 3luye girmene gerek yok dedi detaylı ultrasona giremedim ama doğrudan perinatolojiye randevu alamadim için gidemedim özele gitdim fiyat sordum detaylı ultrason 2500 lira dediler onada giremedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu zaten kendi doktorundan yaptırıyor ben yaptırdım
2liye giremesen bile 3luye girebiliyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar