Bi bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan Eeee
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan Bi bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
E

Eeee

Guest
Arkadaşlar dün koltukları çektim kasıklarımda hafif bi aqrı oldu acaba bebeqime birsey olmuşmudur buqn icin randevude bulamadım10+6 haftalk hamileyim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün koltukları çektim kasıklarımda hafif bi aqrı oldu acaba bebeqime birsey olmuşmudur buqn icin randevude bulamadım10+6 haftalk hamileyim
İlk 3 ay bebek yerini yapar derler ilk 3 ay dikkat et

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık hamileyim benimde hala kasıklarım agiriyo doktor normal dedi bı oğlum var ve hiç bitmeyen ev işleri hiç durmadan it çek taşı eğil kalk yapıyorum doktor a sordum kasıklarım bazense belim ağrıyor diye rahim yukarı çıktığı için ağrılar normal dedi korkulcak bişey deil yinede kendini yorma çok fazla uzan dinlen hafif ler agrin ılık bı duş al bebisin iyidir annesi büyüyor korkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar