Bi bakardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan Bi bakardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi bakardınız
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrasona getdinizmi həpiniz?Kaç hafdada gitdiniz?Gitmək önəmlimi?
Vala canım ben şuan 19+1 haftalık hamileyim ekim ortası gibi gidecem geldiğinde detaylı ultrasonla bakalım dedi doktor özele gidiyorum pahalı olduğu için yaptırmam buyuk ihtinalle bebegimizde bi sıkıntı yok şükür. Yaptırmak şart değil sanırım. 22. Haftalar arası falan yapılıyor galiba canım doktorum beni 22. Haftada çağırdı

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrasona getdinizmi həpiniz?Kaç hafdada gitdiniz?Gitmək önəmlimi?
Canım 20 hafta ile 24 hafta arası yapılıyor bana 22 hafta içinde gel dedi özel çok pahalı devlete gidiyorum zaten ikili taramaya gittiğinde onlar kendisi veriyor randevuyu yaptırma konusuna gelince şart değil yaptırmak ama detaylı bakıldığı için anne biraz daha merakını gideriyor bebekle ilgili benim yaşımdan dolayı riskli grubuna girdiğim için gidicem yoksa diğer iki gebeliğimde de yaptırmadım tercih senin haftan geçmedi ise yaptırabilirsin sağlıkla doğsun inşallah bebişlerimiz😊😊☺☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar