Bi bakarmısınz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹 tarafından oluşturulan Bi bakarmısınz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bi bakarmısınz
Konbuyu başlatan 🌹🌹Meleğin annesi zehra🌹🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee
Kızlar Bn detaylı ult randevu aldm salı gününe verdiler geçen ay 270 Di şimdi eşime 400 demşlerr normal doktorumdan randevu almadım sonuçları ona göstermem gerekiyor dimi bni Bi aydınlatın lütfen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Bn detaylı ult randevu aldm salı gününe verdiler geçen ay 270 Di şimdi eşime 400 demşlerr normal doktorumdan randevu almadım sonuçları ona göstermem gerekiyor dimi bni Bi aydınlatın lütfen
Detaylı ultrasonu farklı bir yerde yapsan bile sonucu gebeliğini takip eden doktorda görmek ister

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
400 tlyse o bile iyiyimiş valla nerde yapıyorlar o fiyata 😮 detaylıdan sonra dokturuna göstermen gerekiyor canım 🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Devlette sonuç göstermeye randevuya gerek yok diye biliyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canm özele gidiyorum da Bn bakarmı yani devlette
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm geçn ay 270 demişlerdi aslında Bnde anlamadım valla😊😊
Bende özele gidiyordum doktor randevumdan 2 hafta sonraya denk getirdim detaylı ulturasonu iki hafta içerisinde doktora randevusuz ücretsiz görünebiliyorsun her özelde varmı bilmiyorum ama

Tüm sayfalar yüklendi.