Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,043 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi kizim var bide oğlum olsun istiyorum deyince insanlar neden tuhafliyorlar oglu olana kizida olsun isteyeni normal goruyorlar
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Benimde iki oglum var ve herkez birtane daha yap dediler sanki benim ellimde ama ben hep bir kizim olmasini istiyordum ve istemeden hamile kaldim ve kiz dediler ben basta inanmadim dogumdan sonra kiz mi diye baktim okadar tuhaf di benim icin. Erkek olsaydi hic üzülmezdim ben her yavrumu ayni seviyorum ve cok sükür allahim bana onlari evlat olarak nasip etti.

E

Elif inan

Guest
Sağ ol canim amin inşallah ben ilk kızım çocuğum da kiz olsun istedim hatta nisanliyken ismini bulmuştum istediğimde oldu şimdide oğlum olsun istiyorum ama rabbin önce hayırlı ve sağlıklı olsun sonra cinsiyet ama ne biliyim erkek evlat nasıl bir duygu bilmek isterim
Benimde bir kızım var şimdi de 7 haftalık gebeyim bende erkek olsun istiyorum ki eşimde çok istiyor. İnşallah seninde benimde sağlıklı birer oğlumuz olur..

Rabia194

Kayıtlı Üye
rank

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Aman insanlari anlamam o kadqr zorki hicccc umursamayacaksin benimde iki oglum kiz olsin çok istiyorum

Benimde iki oglum var simdide kiz olsin istiyoruz ailecek tabi hayirlisi Rabbim ne verirse basim gozum ustune
Rabbim kim ne istiyorsa onu versin hayırlısı ve sağlıklı bi şekilde inşallah sana da bana da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman insanlari anlamam o kadqr zorki hicccc umursamayacaksin benimde iki oglum kiz olsin çok istiyorum

Benimde iki oglum var simdide kiz olsin istiyoruz ailecek tabi hayirlisi Rabbim ne verirse basim gozum ustune
Işte kiz isteyince normal görüyorlar ama erkek isteyince herkes bi ileri görüşlü oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar