Bi türlü son günler geçmiyor ya 🥰🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Bi türlü son günler geçmiyor ya 🥰🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 759 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bi türlü son günler geçmiyor ya 🥰🤲
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sizde de öyle oluyor muydu şuan 38+ 4 günlüğüz hemen olsun istiyorum artık ya dua edinde bir an önce kızım da sağ Salim doğsun inşallah 🥰🥰🥰🥰🥰🤲🤲🤲🤲🤲
Valla canım benim hamilelegin başından beri dediigm şey geçmiyor da geçmiyor ve daha çokta var 😅 senin az kalmış şükür sağlıkla sorunsuz kucağına alırsın inşallah bı an önce Rabbim sizinle olsun 🤲🏻🌹🥰😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sizde de öyle oluyor muydu şuan 38+ 4 günlüğüz hemen olsun istiyorum artık ya dua edinde bir an önce kızım da sağ Salim doğsun inşallah 🥰🥰🥰🥰🥰🤲🤲🤲🤲🤲
Evet nerdeyse 30 dan sonrası her hafta bana 1 yıl gibi geliyor 35+3 bizde . Sağ salim vaktinde kucağımiza alalım inslalah 🤲🏻

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum çok yakın artık senin canım 😍 Rabbim kolaylıklar versin normaldi değil mi, bizde 32+1 olduk❣
Amin canım sağolasın evet normal doğum 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım benim hamilelegin başından beri dediigm şey geçmiyor da geçmiyor ve daha çokta var 😅 senin az kalmış şükür sağlıkla sorunsuz kucağına alırsın inşallah bı an önce Rabbim sizinle olsun 🤲🏻🌹🥰😍
Amin inşallah canım 🤲🤲🥰

Evet nerdeyse 30 dan sonrası her hafta bana 1 yıl gibi geliyor 35+3 bizde . Sağ salim vaktinde kucağımiza alalım inslalah 🤲🏻
Maşallah canım amin cümlemiz inşallah sağ Salim kucağımıza alırız ❤️🥰🤲

Maşallah canım amin cümlemiz inşallah sağ Salim kucağımıza alırız ❤️🥰🤲
Rabbim en hayırlı zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰
Amin inşallah canım benim ❤️🤲

Kuzum sonuna gelmişsin.zaten maşallah
Aynen canım sağolasın 😍😍🤲

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum. Bi ilk zamanlar geçmiyor işte birde son zamanlar geçmez 😅
Aynen öyle valla sağ Salim olsun da 🤲😍

Rabbim Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin İnşallahhh🤲💚
Amin amin Allah razı olsun 🤲🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.