Çok iyi yüzde pütürlük vermicek iyi bir fondöten kapatıcılar biliyormusunuz kizlar

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Çok iyi yüzde pütürlük vermicek iyi bir fondöten kapatıcılar biliyormusunuz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok iyi yüzde pütürlük vermicek iyi bir fondöten kapatıcılar biliyormusunuz kizlar
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Farmasi bb Krem fondöten cok iyi ben onu kullanıyorum mac fondöten de iyi onun dışında Maybelline olanlarda ama şuan Farmasi bb kullanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kapatıcı olarak ta bu güzel fotosunu ekleyimhttps://resmim.net/cdn/2024/03/27/fXqJCh.jpg

Kapatıcı olarak ta bu güzel fotosunu ekleyimhttps://resmim.net/cdn/2024/03/27/fXqJCh.jpg

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım normalde hep güneş kremi kullanırım ama bi özel gün filan oldu mu kullanırım Farmasi nin bb kremi çok güzel tavsiye ederim tenine uygun olanı seç Trendyol dan almıştım çok memnumum

Ben hiç kullanmadım kapatıcı filan Maybelline New York var ucunda sünger olan o güzel diyorlar 1 yıldır fondöten bile yüzüme sürmedim cildim çok güzel oldu gerçekten sadece güneş kremi sürüyorum
Kullanmamak en iyisi ya hep leke yapiyo heleki güneşe çıkınca cilt maf oluyo ben de eskiden çalışıyordum hep kullanıyordum cildim aşırı leke oldu sonrasinda farkına vardım yedi sekiz yıldır güneş kremi kullanıyorum sadece.bide dermatoloji ye gidiyorum krem filan verdi doktor şu an leke tedavisi görüyorum o derece yüzüm kötü yani🥴🥴🥴🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar