Biberon emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Biberon emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,157 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Biberon emzik
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çantama biberon koymak istiyorum kızlar ne olur ne olmaz ,size sorum , emzik biberon nasıl sterilize edilir ? Emzik biberon deterjanı almalımıyım?

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende ayni konuyu merak etmistim, kaynar suda 5 dk kaynatiyorlar galiba. Deterjan icin bende bilmiyorum.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cam biberonda kaynatılırmı acaba
Ben cam aldım kaynatırsam kırılmaz mı bende bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bende ayni konuyu merak etmistim, kaynar suda 5 dk kaynatiyorlar galiba. Deterjan icin bende bilmiyorum.
Cam biberon aldım, camda kaynatılır mı

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım biberon koyup hemen emmedi mama verim düşüncesi doğru değil bnce.o şekilde bebek daha çok meme reddi yapar sütun olmazsa veya bebek emmezse bile kaşıkla ver hemen biberona alistirma

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım biberon koyup hemen emmedi mama verim düşüncesi doğru değil bnce.o şekilde bebek daha çok meme reddi yapar sütun olmazsa veya bebek emmezse bile kaşıkla ver hemen biberona alistirma
Nebiliyim cnm ilk hamileliğim , sütüm falan belki hemen gelmez düşüncesiyle herşey aklıma geliyo hazırlıklı oluyim diorum herşeye

Tüm sayfalar yüklendi.