Sorum var Biberon ve emzik temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Biberon ve emzik temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon ve emzik temizliği
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yapıyorsunuz kızlar emzik kaynatılmax diyorlar içine su giriyormuş falan nasıl temizliğini yapıyorsunuz içine sirke koyan da var suyun koku vermiyor mu bir fikir verin hele bugün temizliklerini yapacağım da
Ben normalde kaynamış suda kaynatıyordum birşey olmuyordu

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yapıyorsunuz kızlar emzik kaynatılmax diyorlar içine su giriyormuş falan nasıl temizliğini yapıyorsunuz içine sirke koyan da var suyun koku vermiyor mu bir fikir verin hele bugün temizliklerini yapacağım da
Kuzum ben kaynar suda belketiyordum sirkə falan kullanmadım

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Ben biberon ve emzik temizleyicisi ile yıkıyorum, duruladıktan sonra üzerine kaynar su döküyorum. Biraz beklettikten sonra alıyorum. Evet emziğin içine su doluyor. Emziğin meme kısmını elime alıyorum tutma yeri aşağı gelecek şekilde tutup sıkınca suyu çıkıyor dışarıya 👌😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kaynar olmasın çok sıcak suda beklet birkaç saat

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar