Biberon ve Emzikk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Biberon ve Emzikk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 908 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biberon ve Emzikk
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende baktım wee en uygunu gibi ama iyi mi kullanmadım hiç
İyi ben oğlumda avent lerle cam biberonlarla başladım en çok kaybolan şey emzik oldu cam biberonlarda mamayi içtikten sonra attığı için hep kırılır di 1 yaşından sonra wee plastik biberon wee emzik aldım hep iki günde bir emzik kaybetldiyorduk avent 45 liraydı o zaman eşim yeter artık alamam deyince wee ye geçtik memnundum biberondanda emziktende 3 yaşına kadar emzik emdi hala gece yatarken biberonla süt içiyor 5 yaşında

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bizde baya emzik kaybetmistik kizimdayken canim🤣
İyi ben oğlumda avent lerle cam biberonlarla başladım en çok kaybolan şey emzik oldu cam biberonlarda mamayi içtikten sonra attığı için hep kırılır di 1 yaşından sonra wee plastik biberon wee emzik aldım hep iki günde bir emzik kaybetldiyorduk avent 45 liraydı o zaman eşim yeter artık alamam deyince wee ye geçtik memnundum biberondanda emziktende 3 yaşına kadar emzik emdi hala gece yatarken biberonla süt içiyor 5 yaşında

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bizde baya emzik kaybetmistik kizimdayken canim🤣
Hem puh diye atarlar sağa sola hemde emmim yok diye ağlarlar bakalım ikinci nasıl ilucak tutarsa mutlaka emzik vermeyi düşünüyorum hamile olduğumu öğrendiğim de kız istiyorum uğurlu gelsin diye pembe emzik aldım 🥰 cuma günü detaylı ultrason da gorucez bakalım kizmi erkekmi 😅

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hem puh diye atarlar sağa sola hemde emmim yok diye ağlarlar bakalım ikinci nasıl ilucak tutarsa mutlaka emzik vermeyi düşünüyorum hamile olduğumu öğrendiğim de kız istiyorum uğurlu gelsin diye pembe emzik aldım 🥰 cuma günü detaylı ultrason da gorucez bakalım kizmi erkekmi 😅
Ayyy hadi rabbim gönlüne göre versin canım benim bize de haber ver öğrenince 😍😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar