Bıktık ama kaynana sorunsalı....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Bıktık ama kaynana sorunsalı.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,854 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bıktık ama kaynana sorunsalı....
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mâriye

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya gelsin ultorosna nolacaki hormonlardan dolayi abartiyorsun bence
Senin ki gelmiş miydi yada sen götürmek istedin mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsen benim doktorum kaynana düşmanı benim eşime en başta dedi sakın bu kız annenle gelmeyecek gelirse ne seni nede anneni odaya alırım bundan sonraki muayeneleri birtek anneyle yaparım dedi😂😂
Benimde doktorum olabilir mi kendisi 🤣🤣🤣🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Senin ki gelmiş miydi yada sen götürmek istedin mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde doktorum olabilir mi kendisi 🤣🤣🤣🤣
Evet canim ben yurd disinda yawiyorum 3 aylik hamile olurkan aylintli ultrosona kaynanamla eşimle.beraber gitdim bazan bende sacma sapan seyler yapiyorum kaynanam dogdum zamanda gelecek bazen bende bebeyime sahiblenecek deye dusnuoyorum amma piskoluga goruldum hepsinin hormonlardan oldugnu soyledi cunki kaynanami cok seviyom herzaman kocamdan kaynanamin gelmesi ucun bilet almasini ben rica ediyorim

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum seni anlıyorum aynı dert bende var artık hepsinden nefret ediyorum inan sabah geldi bize bende 12 gündür dogum yaptım kızımın göbeginde akıntı var ogluna anlatıyor doktora bunu şunu de diye hiç umursamadı dediğimi 3ttim bana bir tas su getiemedi
Öncelikle gözün aydın darısı başıma insallah🥰 Güzel günlerde büyüt yavrunu 🙏🏻 ne desem az kalır bu kadınlar oğullarını paylaşamıyor bana kalırsa asıl sebep bu. Bu nedenle bizleri sevemiyorlar ve tepeden bakıyorlar bazıları bu duygularını bastırıyor bazıları aşırı belli ediyor olanda bize ve arada kalan eşlerimize oluyor hepsi bu

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim ben yurd disinda yawiyorum 3 aylik hamile olurkan aylintli ultrosona kaynanamla eşimle.beraber gitdim bazan bende sacma sapan seyler yapiyorum kaynanam dogdum zamanda gelecek bazen bende bebeyime sahiblenecek deye dusnuoyorum amma piskoluga goruldum hepsinin hormonlardan oldugnu soyledi cunki kaynanami cok seviyom herzaman kocamdan kaynanamin gelmesi ucun bilet almasini ben rica ediyorim
Anladım allah muhabbetinizi artrsn ne diyim keşke bizde öyle olabilsek ama ben sevemiyorum işte sorun o. Hormonlardan olabilir doğrudur haklsn canm. Ama bi tek hormonlar olsa keşke o dönem bitince geçer ama bende durum biraz farklı hormonlarn etkisi geçsede kaynana aynı malesef karakterlerimiz çok baska anlasabileceğim biri değil. Keşke senin gibi sevebilseydim bnde şuan seni kıskandm resmen 🤣🤣

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim kocam benimle gelemiyor market sahibi çünkü kaynanam her seferinde hastaneye geliyor her geldiğinde odaya girmek istiyor odaya girince doktor tersliyor kaynanam çıkıyor benimde çok hoşuma gidiyor açıkçası bence gelsin bir kapak olsun gitsin çok eğlenceli sjsjsjejeje
Benim Kaynanamda bir kere gelgi doktor içeri almadı test falan yaptırmıştım kan tahlili idrar tahlili falan o zaman 1 saat oturduğu yerde durduktan sonra yanına gittiğimde ben eve gidiyom burda durmama gerek yok deyip eve gitmişti bende anne keşke gelmeseydim çok yoruldum sen dedim eve gonderdim ama çok komigime gitti valla benim 😜🤣🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Anladım allah muhabbetinizi artrsn ne diyim keşke bizde öyle olabilsek ama ben sevemiyorum işte sorun o. Hormonlardan olabilir doğrudur haklsn canm. Ama bi tek hormonlar olsa keşke o dönem bitince geçer ama bende durum biraz farklı hormonlarn etkisi geçsede kaynana aynı malesef karakterlerimiz çok baska anlasabileceğim biri değil. Keşke senin gibi sevebilseydim bnde şuan seni kıskandm resmen 🤣🤣
Kaynananla ayni evdemi otruyorsun? Belke ben kanynanamdan cok cok uzak oturdigum icin seviyorum kadini😂😂😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gözün aydın darısı başıma insallah🥰 Güzel günlerde büyüt yavrunu 🙏🏻 ne desem az kalır bu kadınlar oğullarını paylaşamıyor bana kalırsa asıl sebep bu. Bu nedenle bizleri sevemiyorlar ve tepeden bakıyorlar bazıları bu duygularını bastırıyor bazıları aşırı belli ediyor olanda bize ve arada kalan eşlerimize oluyor hepsi bu
Offffffff

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Takip edenler bilir beni kaynanaya ses çıkarmayıp içi içini yiyenlerdenim 🙈 buraya yazıyorum bende napaym.... Baştan söyliyim kaynanagilleri haklı bulanlar hiç okumasın bile. Çünkü ancak hassas düşünenler beni anlar.
Dün kaynanmlgile gittik eşimle akşam yemeğine sonra çay faslı fln derken benim kaynana eşime dönüp sordu birdaha ki ultrasyon ne zmn benide götür dedi. Bende ordaym ama bana hiç bakmıyor direk oğluyla muhattap😀 zaten oğlu onun için dünya üzerindeki bir melek akıllara zarar yani o kdr büyütüyor gözünde. Allah akıl versin neyse... sonra ben tabi istemiyorum gelmesini ne gerek var allah aşkına haksz mıyım... eşimle göz göze geldik şöyle bi baktım yok almazlar coronodan dolayı bişeyler uydurdu. Çünkü eşimle bunun mevzusu olmustu ben esime demistim ki annen gelmek isticek gör bak o da yok canm koca kadın niye gelsin demisti isterse corono fln bisey derim demisti ama inanmamştı bana. İyi oldu en azndan abartmadğmı anladı. Annesi kırmakta istemiyor biyandan isteklerinin ve gereksiz heyecanınında farknda annesinin... ama bu durum beni doğumdan sonrası için şmdiden endişelendiriyor. Aşırı sahiplencek torununu bana bilmişlik taslıcak elimden almak isteyecek bebeği adım soyadm kadar eminim. ve bu durum beni çok geriyor şmdiden. Ne yapabilirim fikir verin lütfen güzel anneler?
Aynı durumdayiz vallahi canım. Benimki çocuğuma battaniye alacaktım benden önce gitmiş almış almana gerek yok diyor. Bebeğime birkaç eşya aldım bunlari niye aldın ben aldım diyor. Bunların hiçbirini giydirmezsin sen diyor çıldırma derecesine getiriyor beni ama sabrediyorum Allah yardımcımız olsun

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaynananla ayni evdemi otruyorsun? Belke ben kanynanamdan cok cok uzak oturdigum icin seviyorum kadini😂😂😂
Baştan desene 🤣🤣🤣 evlerimiz ayrı fakat yakınz aynı mahalledeyiz 5dk mesafe. O neden sık görüyorum malesef 🥳🥳🥳 doktora giderken bile birlkte gidelim diyor bnde ehliyeti yeni aldım ısrar ediyor ki trafiğe çıkayım biran önce. Bende şu dönem ankara trafiğine giremem stres oluyorum dedim bilerek 🤣 eşimin izin almada problemi yokki tek gitmiyorum sonuçta dedim sustu. Sen uzaktasnda bilemiyosun yakınlık başa bela

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar