Sorum var Bıktım artık haksızlığa ugramaktan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Bıktım artık haksızlığa ugramaktan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,086 kez görüntülenmiş, 145 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktım artık haksızlığa ugramaktan
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Haklısın
Haklısın canım 🥺
Aynen insanın huzuru yoksa mall mülk niye yararki ben sadece huzur mutlu sesiz bir yer istiyom artik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin düzenin kurulmuş malesef . kolay kolay duneninde değişmez .üzmek için söylemiyorum .doğumuna az kalmış anladigim kaadrariyla bebeğinin bakımını bahane et. İş yapmaktan biraz uzaklais.agrilarim çok fazla bu defade yataktan hemen çıkma .ağır ağır yürü bunları hep eltimten öğrendim .bende senin gibiydim her işe koşardım.yardim istemekten nefret ediyorum diye herşeyi ben yapıyordum. .iş yarpaken göze gelmez yapmayınca cvauk göze batar.senin dönüm noktan doğumun canım .gorumcenden bol bol yardim iste yapsın kazık kadar .hepimiz küçük sandık .
Cnm bugün ikiside değişikti iyilerdir kaynanam kızına dedi bir iş yap sana iş söylesem hem cvb veriyom falan böyle şaştım kaldım ere artık kaynanada gördü kızı işten kactigini

Senin düzenin kurulmuş malesef . kolay kolay duneninde değişmez .üzmek için söylemiyorum .doğumuna az kalmış anladigim kaadrariyla bebeğinin bakımını bahane et. İş yapmaktan biraz uzaklais.agrilarim çok fazla bu defade yataktan hemen çıkma .ağır ağır yürü bunları hep eltimten öğrendim .bende senin gibiydim her işe koşardım.yardim istemekten nefret ediyorum diye herşeyi ben yapıyordum. .iş yarpaken göze gelmez yapmayınca cvauk göze batar.senin dönüm noktan doğumun canım .gorumcenden bol bol yardim iste yapsın kazık kadar .hepimiz küçük sandık .
Cnm bugün ikiside değişikti iyilerdir kaynanam kızına dedi bir iş yap sana iş söylesem hem cvb veriyom falan böyle şaştım kaldım ere artık kaynanada gördü kızı işten kactigini

Haklısın
Haklısın canım 🥺
Ama bugün ikiside değişikti iyilerdir umarım hep böyle kalirlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar