Bıktım 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Bıktım 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,223 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bıktım 🙄
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yaa valla maşallah maşallah 💜🧿
canim biliyormusun ben hep kapanmak isderdum cocuklukdan basim acik hep mutsuzdum hep aynaya bakdimda
kendimi mutsuz hiss ederdim 🥹
aile
evimde izin vermediler kapanmama evlendikden sonra esim izin verdi simdi her defe kapanib nerese gidikde aynadan bakdikda kendimi o kadar mutlu hiss ediyorumki
anlatamam😊☺️

Lemanbb20

Kayıtlı Üye
rank
Üstüne alınan alınsın ama cidden artık yeter önüne gelen saçma sapan postlar açıyor uygulamanın formatı kaçtı baya yani canı sıkılan post açıyor biri pazarlama yapıyor gidin başka siteler var bunlar için arkadaşım ben bunları görmek zorunda mıyım,?? şimdi diyeceksiniz cevap verme geç ama elimde değil ki boş boş muhabbetler sinirleniyorum işiniz gücünüz yok mu baydiniz ,!!!,🙄😶
Ya ben pek aktif değilim postlara yetişemiyorum. Ama şuna sinir oluyorum, ben mesela bir post açıyorum gelip benim postuma cevap vermektense birbirlerine yazışıyorlar. Mesela "Selam canım kızın nasıl iyileşti mi Ne yapıyorsun İyi misin" gibi. Bu resmen postu sabote etmek e gidin özelde konuşun dertleşin benim postuma mı kaldınız mesela🙄

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya ben pek aktif değilim postlara yetişemiyorum. Ama şuna sinir oluyorum, ben mesela bir post açıyorum gelip benim postuma cevap vermektense birbirlerine yazışıyorlar. Mesela "Selam canım kızın nasıl iyileşti mi Ne yapıyorsun İyi misin" gibi. Bu resmen postu sabote etmek e gidin özelde konuşun dertleşin benim postuma mı kaldınız mesela🙄
bu normaldi hemse postlarda olur hele seyelr amam posta cavab verub sora
kimle
isdesen yazisa bilersen

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
canim biliyormusun ben hep kapanmak isderdum cocuklukdan basim acik hep mutsuzdum hep aynaya bakdimda
kendimi mutsuz hiss ederdim 🥹
aile
evimde izin vermediler kapanmama evlendikden sonra esim izin verdi simdi her defe kapanib nerese gidikde aynadan bakdikda kendimi o kadar mutlu hiss ediyorumki
anlatamam😊☺️
Yaa ne güzel bir şey biliyorum benimde ailem izin vermedi ben yinede kapandım 14 yaşımda tam 10 yıldır kapalıyım ailemin izin vermeme sebebi de sen ilerde açılırsin yapamazsın bir aile bunun için nasıl evladının arkasında olmaz ben kendi adıma hayret ediyorum ben onları dinlemedim ama akşam di örtüm başımı sonra markete gittim hatta marketci dedi hayırlı olsun o an o kadar mutlu oldum ki benimde daha çok ufakken içimden hep örtünmek istiyordum sonunda kapandım 10 yıldır da kapalıyım şükür

Tüm sayfalar yüklendi.