Bıktım 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde sümeyra.gkck21❤️😍 tarafından oluşturulan Bıktım 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bıktım 🙄
Konbuyu başlatan sümeyra.gkck21❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Üstüne alınan alınsın ama cidden artık yeter önüne gelen saçma sapan postlar açıyor uygulamanın formatı kaçtı baya yani canı sıkılan post açıyor biri pazarlama yapıyor gidin başka siteler var bunlar için arkadaşım ben bunları görmek zorunda mıyım,?? şimdi diyeceksiniz cevap verme geç ama elimde değil ki boş boş muhabbetler sinirleniyorum işiniz gücünüz yok mu baydiniz ,!!!,🙄😶

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Üstüne alınan alınsın ama cidden artık yeter önüne gelen saçma sapan postlar açıyor uygulamanın formatı kaçtı baya yani canı sıkılan post açıyor biri pazarlama yapıyor gidin başka siteler var bunlar için arkadaşım ben bunları görmek zorunda mıyım,?? şimdi diyeceksiniz cevap verme geç ama elimde değil ki boş boş muhabbetler sinirleniyorum işiniz gücünüz yok mu baydiniz ,!!!,🙄😶
katliyorum kesinlikle)
pazarliq yapmalari bana kotu birsey gibu gelmiyor amma sacma sapan postlar benide sinir ediyor bazen😂

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Evet bit post açılmış indirim var koşun diye 🤣🤣🤣🤭

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar