Sorum var Biktim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gözəlqiz tarafından oluşturulan Biktim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,234 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biktim
Konbuyu başlatan gözəlqiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atilla's mom 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belki hepiniz postumu silesiz ama kötüyüm ben qocamla kavqa etdim kəndimi 23 mertebeden atyirdum zor tutdu başka kimlerse uygun olmayan yernin şəkilni atmiş şerefsiz ben napiyim nasil boşaniyum ailem kabul etmez deydekler döz hamilesin falan duramiyorum ablalar telfonda qiz şəkili falan çikdi her kesden üzür istiyorum belik hiç sag qalmadim haqinizi halal edin bu post için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamileyim dövdü beni

Hamileyim dövdü beni
Yani ne denir sen kendininden ve eşinden çok bebeğini düşünmen lazım ailen nasıl destek çıkmıyor ne istiyorlar allah göstermesin eve senin ölümünün gelmesini mi bekliyorlar ne kadar kötü aileler varya çıksanıza kızınıza sahşp onlat sahip çıkmadığı için bu duruma geliyorsun işte. Anlatsana eşinin yaptığı bokları eşinin ailesine neden saklıyorsun. Eşinin seni dövmesinden korkuyorsun ama rabbimin canına kıyacağın zaman verecipi azaptan korkmuyorsun. Allah'tan korkun eğer cidden durumun kötü eşib bu kadar iğrenç bir insan ise boşan kendi ayaklarının üstünde dur. Ama o karnında ki bebeği de kendi sonuna hazırlama yazık günah!

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Karnında bir canlı taşıyorsun Onu düşünerek hareket etmen gerekiyor Yani bir erkek uğruna da kendi canına kıyman çok saçma çek git yani ailen varsa ailenin yanına git git orada boşanma davası aç veyahut da karakola git uzaklaştırma Al O süre zarfında da boşanma işlemlerini başlat tek başına ayakta durabilirsin erkeklere kendini bağımlı hissetme

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Belki hepiniz postumu silesiz ama kötüyüm ben qocamla kavqa etdim kəndimi 23 mertebeden atyirdum zor tutdu başka kimlerse uygun olmayan yernin şəkilni atmiş şerefsiz ben napiyim nasil boşaniyum ailem kabul etmez deydekler döz hamilesin falan duramiyorum ablalar telfonda qiz şəkili falan çikdi her kesden üzür istiyorum belik hiç sag qalmadim haqinizi halal edin bu post için

Hamileyim dövdü beni

Hamileyim dövdü beni
Gerçekten yazık o bebeğe yazık önce çamaşır suyu sonra bu kastınız mi var bebeğe koca kim ki ya ben onun yüzünden evladimdan vazgeceyim bence toparlan kendine gel yarın bişey yaptığında bebek ölse yada engelli doğsa nerde verebilirsiniz bunun hesabini

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gerçekten yazık o bebeğe yazık önce çamaşır suyu sonra bu kastınız mi var bebeğe koca kim ki ya ben onun yüzünden evladimdan vazgeceyim bence toparlan kendine gel yarın bişey yaptığında bebek ölse yada engelli doğsa nerde verebilirsiniz bunun hesabini
Katılıyorum varya o kadar çok şey yazmak istedim bşr çocuğunu yazdım da ama cidden yazılacak çok şey var ama işte allahım o bebeğe de doğunca yardım etsin cidden🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum varya o kadar çok şey yazmak istedim bşr çocuğunu yazdım da ama cidden yazılacak çok şey var ama işte allahım o bebeğe de doğunca yardım etsin cidden🤲🏻
Gerçekten bebeğe yazık senelerce evlat diye can çekişen insanlar hastane kapılarında aman evladım iyi olsun diye sürünen insanlar var Allah'ın işine karisilmaz ama hak edene versin evladı o doğan çocuğa yazık erkek babalığı doğunca hisseder kadın rahmine düştüğü an anneliği bilir onu korur kollar yazık çok yazık..

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten bebeğe yazık senelerce evlat diye can çekişen insanlar hastane kapılarında aman evladım iyi olsun diye sürünen insanlar var Allah'ın işine karisilmaz ama hak edene versin evladı o doğan çocuğa yazık erkek babalığı doğunca hisseder kadın rahmine düştüğü an anneliği bilir onu korur kollar yazık çok yazık..
Kesinlikle katılıyorum. Dünden beri kendimi zor tutuyorum birşey söylememek için. Allah ıslah etsin

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum. Dünden beri kendimi zor tutuyorum birşey söylememek için. Allah ıslah etsin
İnsanlar koruyup kollayamayacagi sevgisini veremeyeceği bebeği yapmasınlar gerçekten artık dayanadim biraz otursun izlesin ama li bebeklerin annelerini çırpınışlarıni belki bı nebze anlar anneliğin ne kadar zor ve önemli görev olduğunu.

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank

Bu kesin erkek ya boşuna oyalıyo her kesi. 7 haftalık olan bebek birden 4 haftalık oluyo. Ne bileyim doktorum rus anlamıyorum, daha sonra bir şeylere izn vermediğini söylüyo. Madem anlamıyosun eşin sana tercümanlık yapıyo şimdi nasıl anladın. Çamaşır suyunu kafasına dikmiş bebek bi tarafa kendisi hastanelik olması gerek yalan atıyor resmen. Ben de azerbaycanlıyım. Rusyada yaşıyorsa eger bir kadın mutlaka evden nasıhat alır. Ne bileyim çips şöyle, et böyle. Ben burda bütün annelerin postlarına bakıyorum gizlin-gizlin kendime bi şeyler katıyorum. Böyle saçma soruların sorulması hiç inandırıcı değil...

Bu kesin erkek ya boşuna oyalıyo her kesi. 7 haftalık olan bebek birden 4 haftalık oluyo. Ne bileyim doktorum rus anlamıyorum, daha sonra bir şeylere izn vermediğini söylüyo. Madem anlamıyosun eşin sana tercümanlık yapıyo şimdi nasıl anladın. Çamaşır suyunu kafasına dikmiş bebek bi tarafa kendisi hastanelik olması gerek yalan atıyor resmen. Ben de azerbaycanlıyım. Rusyada yaşıyorsa eger bir kadın mutlaka evden nasıhat alır. Ne bileyim çips şöyle, et böyle. Ben burda bütün annelerin postlarına bakıyorum gizlin-gizlin kendime bi şeyler katıyorum. Böyle saçma soruların sorulması hiç inandırıcı değil...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar