Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,139 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bıktımm artıkın😂🥦🥬🫑
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlarrr nasılsınız. Ne var ne yok valla bende bir sürü temizlik ve yemek var 😂😂ama ne yapacağım konusunda yine takıldım siz neler yapacaksınız akşama
Temizlik yeni bitti ayşem dur hele hergun bu temizliklik olayı var birde yemek çıkıyor daha düşünmedim açıkçası 🙈🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Temizlik yeni bitti ayşem dur hele hergun bu temizliklik olayı var birde yemek çıkıyor daha düşünmedim açıkçası 🙈🙄
Sağolsun benim öküz şimdi yazdı 😂😂.etli pilav, yeşil fasulye ve ev yapımı ezogelin istedi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla temizliğin yarısını bitirdim yemek da düşünmedim özel yemek için birini tutacam artik😂😂
Hahahaha tut tut bende tutacam 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlarrr nasılsınız. Ne var ne yok valla bende bir sürü temizlik ve yemek var 😂😂ama ne yapacağım konusunda yine takıldım siz neler yapacaksınız akşama
Bende bu saat oldu kızımla oyun oynuyorum hiç birşeye elimi sürmedim.😐😊 Yemek olarakta kıymalı taze fasülye bulgur pilavı cacık tatlı da sütlaç mı yapsam revani mı kararsızım 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende bu saat oldu kızımla oyun oynuyorum hiç birşeye elimi sürmedim.😐😊 Yemek olarakta kıymalı taze fasülye bulgur pilavı cacık tatlı da sütlaç mı yapsam revani mı kararsızım 😂
Hahaha maşallah maşallah bende hala yapacam her şey tama ama Kayra ile oynuyrouz 😂😂 gerçi o oynamıyor evi dağıtıyor 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağolsun benim öküz şimdi yazdı 😂😂.etli pilav, yeşil fasulye ve ev yapımı ezogelin istedi 😂😂

Hahahaha tut tut bende tutacam 😂😂
Vayyy menü fevkalade🙈💃 şimdiden kolay gelsin kuzum sana daha başlamadım ben ama şuan bir düşündüm patates yemeği yayla çorbası var kafamda🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
😂😂 Kız yapmadım daha düşüncedeyim Zeyno uyursa icraate geçecem inşallah 😂 valla bizdede ev dağılıyor 7/24 topluyorum 😂😂
Toplamda bir daha dağılıyor bizde x😂😂

Vayyy menü fevkalade🙈💃 şimdiden kolay gelsin kuzum sana daha başlamadım ben ama şuan bir düşündüm patates yemeği yayla çorbası var kafamda🤣
Sanada canım henüz bende yemeğe başlamadım. Evi süpürüyor um

Tüm sayfalar yüklendi.