Bıktımmm artık bıktım 😥😥😥😥😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Bıktımmm artık bıktım 😥😥😥😥😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,170 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bıktımmm artık bıktım 😥😥😥😥😥😥
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36
K

Kıdemli Anne

Guest
Yav bu adamlara ne oluyor Allah aşkına kimi döver kimi soğukta bırakır içtiği suya karışır siz neden sahipsiz gibi susuyorsunuz arasanıza ailenizi kavga her ailede olur ona lafım yok illa anlaşamadığı yerler olur ama dayak olmaz bunu kabul etmeyin ya
👍👏👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşanma imkanın yok mu
Seni kullandigin nick den hatirliyorum kim bu tarz bi baslik acip derdini anlatsa hemen ayril bosan terket tarzi seyler yaziyorsun eline ne geciyor acaba insanlarin mutsuzlugundan besleniyorsun heralde ayip ya terbiyesiz

Son düzenleme:

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr az önce eşim öyle bir dövdü ki hemde hiç bir suçum yokken... Kayınvalidemle eşi tartışmış bize geldi kayınpederi sofrayı kurdum yemeden gitti o gider gitmez eşim bana birşeyler söyledi bende kötü hiç birşey söylemedim terliği alıp ayaklarıma kafama kollarıma sertçe vurduu canım öyle bir yandı kii annesi geldi ne oldu diyip durdu bir de üstüne bana şerefsiz evladı orospu çocuğu diyip durdu eşim denilen adam... O kadar kötüyüm kii canım öyle bir yanıyor ki anlatamam... Napıyım sizce konuşmak istemiyorum onunla artık😥😥😥
Kiyamam canim bazilari doverek kalp kirir bazilar sozleri ile bazilarida hereketleri ile alcak elif sensin kotu laf etdiklerinin hepisi ne yapasin canim ne edesin ki kiyamam 😣😣cok uzuldum rabim yadimcin olsun uz verme surum surum surundur

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr az önce eşim öyle bir dövdü ki hemde hiç bir suçum yokken... Kayınvalidemle eşi tartışmış bize geldi kayınpederi sofrayı kurdum yemeden gitti o gider gitmez eşim bana birşeyler söyledi bende kötü hiç birşey söylemedim terliği alıp ayaklarıma kafama kollarıma sertçe vurduu canım öyle bir yandı kii annesi geldi ne oldu diyip durdu bir de üstüne bana şerefsiz evladı orospu çocuğu diyip durdu eşim denilen adam... O kadar kötüyüm kii canım öyle bir yanıyor ki anlatamam... Napıyım sizce konuşmak istemiyorum onunla artık😥😥😥
Kurban olsun sana şerefsiz k.b ama gerçekten böyle bir şerefsizlge ktlanma yeter geçen de kılona laf etmişti hayrdr ya sen kalk ona çocuk ver öyle bir pisliği baba yap kalkip kilolusun desin git şikayet et sen sustukça o daha da ileri gidiyor susma Allah aşkına

Tüm sayfalar yüklendi.