Bilen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Bilen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 593 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilen var mı?
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berrazümra

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 35 haftalık hamileyim ama hamileliğin başımdan beridir 36 diye hesaplıyorlar doktorlar ölçümler yanlış çıkıyormuş şimdide hastanede 38 haftaya yakın gelişimi çok önde perşembe ya yatış yapacaklar yada gün verecek başına gelen varmı sezeryan olacağım zaten erken Doğum olmazmı bu şekil doktorun dediği gelişime göremi doğum olur yoksa son adet tarihine göremi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 35 haftalık hamileyim ama hamileliğin başımdan beridir 36 diye hesaplıyorlar doktorlar ölçümler yanlış çıkıyormuş şimdide hastanede 38 haftaya yakın gelişimi çok önde perşembe ya yatış yapacaklar yada gün verecek başına gelen varmı sezeryan olacağım zaten erken Doğum olmazmı bu şekil doktorun dediği gelişime göremi doğum olur yoksa son adet tarihine göremi
Cnm 38 de alınan da var 41 de alınan da önemli olan gelişimi eğer gelişimini erken tamamlamışsa bebeğin ondan olabilir

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benimde normalde 36 haftalık 37 gözüküyor karın çevresi 39 diyor . Yarın şeker yükleme testim yapılacak tekrar amniyon sıvım fazlalaşmış . Ayaklarım baya ödemli . Bende aynı sen gibiyim ama bana yatış falan demediler bebeğimde iri

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benimde normalde 36 haftalık 37 gözüküyor karın çevresi 39 diyor . Yarın şeker yükleme testim yapılacak tekrar amniyon sıvım fazlalaşmış . Ayaklarım baya ödemli . Bende aynı sen gibiyim ama bana yatış falan demediler bebeğimde iri
Perşembe ameliyat günü belli olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar