Sorum var Sağlık sigortası olmadan muayne olabilen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayssl tarafından oluşturulan Sağlık sigortası olmadan muayne olabilen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağlık sigortası olmadan muayne olabilen var mı?
Konbuyu başlatan Ayssl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eşimn sigortasını kesmişler doğumum yakın ama muayne olamıyorum ne yapmalıyım bilen var mı?
6 ayı geçtiyse eğer devlet hastanesi muane etmek zorunda gebe oldugun icin randevu alabilir sıra alabilirsin sadece para yansıyor. O kadar SGK'ya özele gidersende. Tabiki fiyat farklıdır her yerde ama 350/400 TL aliyolar ki buda sadece muane ücreti diğer istedikleri kan gibi şeyler de ayrı ücretli

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Eşimn sigortasını kesmişler doğumum yakın ama muayne olamıyorum ne yapmalıyım bilen var mı?
cnm benim de esimin sigortasi yok yasadigin sehirde belediye flan yok mu yada yardim yeri yesilkart cikarttir ben oyle yaptım suan yesilkartla gayet normal muayenemi flan oluyorum hatta ilaclari da bazen o ödüyor rahat olursun özele gitmeye bazen insanin durumu yetmiyor cok istiyorlar hayatta ztn yeteri kadar pahalilasti sen yesilkart cikarttir cnn hemen veriyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar