Bilgi istiyorum

• Konbuyu ba┼člatan Bhr
  • Toplam 34 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bhr taraf─▒ndan olu┼čturulan Bilgi istiyorum ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,719 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 34 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Bilgi istiyorum
Konbuyu ba┼člatan Bhr
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Elfzynpgkhn

Bhr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Bosver cnm 0,3bi kac bisi al geri kalanini 6,9a basla yavas yavas sen nasi istiosn ole al kuzm­čśŐ
Aynen bundan sonra b├╝y├╝k al─▒r─▒m art─▒k ald─▒klar─▒n─▒n hepsini giydiririm art─▒k nasilsa bakacaklar do─čdu─ču gibi de 3 6 ayl─▒k giyecek hali yok ne sanki dogacak olan bebek zapzayif biseydir insanlar hep abart─▒yor b├╝y├╝k al seneye de giysin san─▒r─▒m:))) bide yar─▒n tetanoz a┼č─▒s─▒ olaca─č─▒m oldunuz mu siz korkuyorum

Bet├╝l (ÔŁĄEda&ElaÔŁĄ)

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
Baya ald─▒m o ├Ârnek bi rakamd─▒ 5 par├ža tulum diye falan ;) hani bundan sonra almam o zaman ne bileyim etraftan duyunca insan ├žok ald─▒m gidip b├╝y├╝k m├╝ alsam diye d├╝┼č├╝n├╝yordu ama degistirmicem bundan sonra 3 6 ay al─▒r─▒m ├Âyle de ald─▒m ama daha fazla al─▒r─▒m art─▒k ilk gebelik oldu─ču i├žin tecr├╝besizlik :/
Aynen can─▒m herkes k─▒yafetlere bak─▒nca bebe─čin buyuk do─čaca─č─▒n─▒ kucuk gelece─čini d├╝┼č├╝n├╝yor ama 3 6 ayda yeni do─čmu┼č bebege cok buyuk gelir

Bhr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Aynen can─▒m herkes k─▒yafetlere bak─▒nca bebe─čin buyuk do─čaca─č─▒n─▒ kucuk gelece─čini d├╝┼č├╝n├╝yor ama 3 6 ayda yeni do─čmu┼č bebege cok buyuk gelir
Evet do─čdu─ču gibi giyecek hali yok ufac─▒k bebek :) ben ogun abartt─▒m da ald─▒klar─▒m─▒ kendimi tutamad─▒m ondan kafam kar─▒┼čt─▒ ama belki oldugunda bunlara bile keske daha fazla alsaymisim diyebilirim in┼čallah saglikla dogsunlar hepside gerisi bo┼č

Bet├╝l (ÔŁĄEda&ElaÔŁĄ)

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
Evet do─čdu─ču gibi giyecek hali yok ufac─▒k bebek :) ben ogun abartt─▒m da ald─▒klar─▒m─▒ kendimi tutamad─▒m ondan kafam kar─▒┼čt─▒ ama belki oldugunda bunlara bile keske daha fazla alsaymisim diyebilirim in┼čallah saglikla dogsunlar hepside gerisi bo┼č
Aynen can─▒m do─čduktan sonrada alirsin zaten sag salim kuca─č─▒m─▒za alal─▒m miniklerimizi gerisi kolay

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Aynen bundan sonra b├╝y├╝k al─▒r─▒m art─▒k ald─▒klar─▒n─▒n hepsini giydiririm art─▒k nasilsa bakacaklar do─čdu─ču gibi de 3 6 ayl─▒k giyecek hali yok ne sanki dogacak olan bebek zapzayif biseydir insanlar hep abart─▒yor b├╝y├╝k al seneye de giysin san─▒r─▒m:))) bide yar─▒n tetanoz a┼č─▒s─▒ olaca─č─▒m oldunuz mu siz korkuyorum
Hamile degilimki cnm hamileyken olmstum bisi olmaz kz korkma

S

Serp

Guest
Merhaba anneler anne adaylar─▒ ve t├╝m g├╝├žl├╝ kad─▒nlar ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Benim ilk gebeligim suan 20 haftaligim ben biraz biseyler ald─▒m bebe─čime ama 03 ay tulum ve zibin ve alt 2 tane ald─▒m yani ne biliyim 0 3 ay iyi mi yoksa de─či┼čtireyim mi 3 6 ay mi alay─▒m..etraf─▒mda herkes ayr─▒ konu┼čuyor yani anlam─▒yorum bebek h─▒zl─▒ b├╝y├╝r diyorlar tamam hakl─▒lar ama 0 3 ay hi├ž bi┼čey giymeyecek mi bu bebek ├ž─▒plak mi gezsin :) sonu├žta 3 aya kadar giyebilir de─čil mi zaten yaz bebe─či olacak in┼čallah rabbim nasip ederse karars─▒z kald─▒m bana yol g├Âsterir misiniz 0 3 ay ald─▒klar─▒m kalsin daha almayay─▒m mi yoksa 5 par├ža ├Âyle kals─▒n di─čerlerini b├╝y├╝k m├╝ alay─▒m..Ben hani daha 0 3 ay almam art─▒k 3 aydan sonraya aldirim dedim bundan sonra sizce ne yapay─▒m tecr├╝beli anneler ­čĄŚ allahim hepimizi yavrular─▒m─▒za ba─č─▒┼člas─▒n ve t├╝m anne olmak isteyen herkese bende dahil nasip etsin anneli babal─▒ b├╝y├╝s├╝nler saglikla hay─▒rl─▒s─▒ ile gelsinler ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ
Evet bebekler cok ├žabuk b├╝y├╝yor bence aldiklarin yeterli bundansonra aldiklarini hep b├╝y├╝k al ben ogluma mevlit yapmistim birs├╝r├╝ esya geldi yarisibi bile girdirmedim k├╝├ž├╝lduler

DuyguHiraa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ocak 2021
Merhaba anneler anne adaylar─▒ ve t├╝m g├╝├žl├╝ kad─▒nlar ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Benim ilk gebeligim suan 20 haftaligim ben biraz biseyler ald─▒m bebe─čime ama 03 ay tulum ve zibin ve alt 2 tane ald─▒m yani ne biliyim 0 3 ay iyi mi yoksa de─či┼čtireyim mi 3 6 ay mi alay─▒m..etraf─▒mda herkes ayr─▒ konu┼čuyor yani anlam─▒yorum bebek h─▒zl─▒ b├╝y├╝r diyorlar tamam hakl─▒lar ama 0 3 ay hi├ž bi┼čey giymeyecek mi bu bebek ├ž─▒plak mi gezsin :) sonu├žta 3 aya kadar giyebilir de─čil mi zaten yaz bebe─či olacak in┼čallah rabbim nasip ederse karars─▒z kald─▒m bana yol g├Âsterir misiniz 0 3 ay ald─▒klar─▒m kalsin daha almayay─▒m mi yoksa 5 par├ža ├Âyle kals─▒n di─čerlerini b├╝y├╝k m├╝ alay─▒m..Ben hani daha 0 3 ay almam art─▒k 3 aydan sonraya aldirim dedim bundan sonra sizce ne yapay─▒m tecr├╝beli anneler ­čĄŚ allahim hepimizi yavrular─▒m─▒za ba─č─▒┼člas─▒n ve t├╝m anne olmak isteyen herkese bende dahil nasip etsin anneli babal─▒ b├╝y├╝s├╝nler saglikla hay─▒rl─▒s─▒ ile gelsinler ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ­čÖĆ
bende 13 haftal─▒k olunca gidicem in┼čallah cinsiyet belli olurda ben de al─▒r─▒m ­čśů

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar